84 - Dejan Kelhar

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2012, 16:21:42

« önceki - sonraki »

brigand

Ziya Doğan gelse Ayman gelcekti. O yüzden hiç tanımasam da iyidir iyi  :evet:

mehmet yılmaz

Mesut hoca sezon başında Ankaragücü'ne almış bu oyuncuyu. Önceden takip edip, çok güvendiği biriymiş. Hatta bizimle oynadıkları ve 1-1 biten sezon başı hazırlık maçında da oynamış. Ancak sonra hoca ayrılınca o da sözleşme imalamadan gitmiş. Hocanın inandığı, bildiği bir stoper olarak görünüyor. Hayırlı olsun. Akaki'den iyi olduğu milyon kere kesindir.

AhmetDenizci

Bugün noterdeki işleri falan halledildi. Yakında resmi siteden duyurulur. Hayırlı olsun Samsunsporumuza.

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 30 Ocak 2012, 20:54:55
Mesut hoca sezon başında Ankaragücü'ne almış bu oyuncuyu. Önceden takip edip, çok güvendiği biriymiş. Hatta bizimle oynadıkları ve 1-1 biten sezon başı hazırlık maçında da oynamış. Ancak sonra hoca ayrılınca o da sözleşme imalamadan gitmiş. Hocanın inandığı, bildiği bir stoper olarak görünüyor. Hayırlı olsun. Akaki'den iyi olduğu milyon kere kesindir.

Bu adamı almasalardı Kazım Başkan'a bizim Erdal'ı önerecektim. Akaki'den yüz bin kat iyidir zzzzz

isa55

Hocanın istediği, bildiği bir oyuncu olması güzel.
Bir de hücuma dönük orta saha istesen hocam bildiklerinden nasıl olur?

GökhanÇağlar

hayırlı olsun,Akaki odunundan kötü olamaz heralde.

sadece55

Akaki den iyi olmayana zaten topçu demiyorlar ki

berusa55

Kelhar idmana çıktı
31 Ocak 2012 / 13:06

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz devre arası transfer çalışmaları kapsamında İsrail'in Hapoel Haifa takımından Slovenyalı stoper Dejan Kelhar ile anlaşma sağladıklarını söyledi. Kelhar'ın takımla birlikte çalışmalara başladığını ifade eden Yılmaz, ''Dejan Kelhar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladık"diye konuştu.

Kaynak

mehmet yılmaz

84 numaralı formayı giyecekmiş.
Samsunspor tarihinin 69. yabancı, ilk Sloven futbolcusu...

babasamsunlu

bir sezonda bu kadar çok yabancı topçuyu tek sezonda hiç bir zaman kadromuzda görmemişiszdir.

buda ilginç bir istatistik olarak geçecektir tarihe..

ngonge

Biraz araştırdım, 2010 yılında bir kez Slovenya milli takımı forması giymiş. Geldiği takım Hapoel Hafia 16 takımlı israil liginde 14.sıradaymış.

İnşallah Mesut Hoca'nın bir bildiği vardır ama bu adam yerine bir sol bek alınsa ve Bahia stopere alınsa daha iyi olurdu diye düşünmeden edemiyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı

Ahmet Gökçek yönetimi zamanında Ankaragücü için denenen ve beğenilen Sloven futbolcu Dejan Kelhar'ı Samsunspor renklerine bağladı. 

Sezon başı Ankaragücü'nün Hollanda kampına katılan ve buradaki hazırlık maçlarında forma giyerek teknik heyet ve izleyenlerin beğenisini toplayan Sloven oyuncu Dejan Kelhar'ı Samsunspor renklerine bağladı. 27 yaşındaki tecrübeli stoper Kelhar, Ankaragücü'nün Saray Spor Tesisleri'nde organize ettiği 'TRT Ankara Kupası' (Somali'ye yardım amaçlı düzenlenen turnuva) karşılaşmalarında sarı-lacivertli formayı giymiş ve taraftarlar tarafından da beğeni toplamıştı...

İsrail'in Hapoel Haifa takımından Slovenyalı stoper Dejan Kelhar'ı renklerine bağlayan Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Gürol Yılmaz transfer ile ilgili olarak, ''Dejan Kelhar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladık. Kelhar'ın takımımıza büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Yeni hocamız ile birlikte Samsunspor'umuzu en iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah önümüzdeki Fenerbahçe maçı ile güzel bir başlangıç yapacağız'' diye konuştu.

klasspor.com 

cembaba

Bu adamı Pavlik'e benzettim. Pavlik de gelince bayağı toparlamıştı savunmayı. Hayırlısı olsun.

özkan

Ülkede kanundur gelenin birileriyle gelmesi,daha doğrusu dünyada böyle b.Yeter ki iyi çıksın adam gibi savaşsın saha içerisindede nerden gelirse gelsin..

samuray

hayırlısı samsunsporumuz için kendi gibi futboluda yakışıklı olur inşallah ;D