84 - Dejan Kelhar

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2012, 16:21:42

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

30 Ocak 2012, 16:21:42 Son düzenlenme: 01 Şubat 2012, 18:55:17 muhalif
Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Gürol Yılmaz ise devre arası transfer çalışmaları kapsamında İsrail'in Hapoel Haifa takımından Slovenyalı stoper Dejan Kelhar ile anlaşma sağladıklarını belirtti.

"FENERBAHÇE MAÇI GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ OLACAK"
Kelhar'ın takımla birlikte çalışmalara başladığını ifade eden Yılmaz, ''Dejan Kelhar ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladık. Kelhar'ın takımımıza büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Yeni hocamız ile birlikte Samsunspor'umuzu en iyi yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. İnşallah önümüzdeki Fenerbahçe maçı ile güzel bir başlangıç yapacağız'' diye konuştu.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/57666/dejan-kelhar-samsunsporda

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1472247

Desiqner

Resmi sitede açıklaması gelene kadar birşey diyemem ama geldiyse inş takıma faydalı olur...

ChucKeR

ilerde top tutamadıkça savunmada kimin olduğu çok önemli değil bence. gereksiz transfer ne kadar iyi olursa olsun.

samet_55

burakbas

kimsin gardaşım sen ?  ;)

berusa55

burakbas

Alıntı yapılan: berusa55 - 30 Ocak 2012, 18:01:30
DEJAN KELHAR 2011

kimlerin videosunu paylaşmadık ki , dominguez in kini hatırlıyorum ben paylaştım. daha niceleri. UTANDIRIN BİZLERİ !

YGS ye çalışamıyorum lan !

SametYılmaz55

defanstan top çıkartırken genelde pas veriyor dan dun vurmuyor topa.inşallah faydalı olur Samsunspor'umuza

berusa55

Sal Akaki'yi koy bunu en azından!

SametYılmaz55

hay ağzına sağlık abi :) en azından rakiple beraber amaçsız bir şekilde koşmaz,topa bir müdahalede bulunur

samuray

aynen kesici özelliği iyi gibi görünüyor inşallah yararlı olur

fındık

Videoda anlaşıldığı üzere basit oynayan futbol anlayışı var gibi.

Theofanis Gekas

la 2 3 kuruş için sezon başında büsürü adamdan vazgeçtik iyilermiydi kötülermiydi orasını allah bilir ama kazım başkanım baştan aklın nerdeydi,offff offf bu saaten sonra neyin transferini yapıyoruz anlamadım,mucize olsun ligde kalalım site olarak kareografi parası toplar gibi para toplayıp deve felan keselim

AllydeenleaR

mesut hoca istemiş. bir bildiği vardır inş.

kalptenþimþek

bu transferde güveniyorum Mesut Hocaya..