20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

Burak

AlıntıPal Lazar'ı transfer eden Samsunspor, yapılan araştırmalar sonucu Lazar'ın aslında Eflak-Boğdan beyi olduğunu öğrenince tarihin akışını değiştirmekten ötürü küme düşürüldü.

http://krampon.net/in-the-tabela/pal-lazari-transfer/1157

germencisse

Lazar transferi gordugumuz,izlediğimiz kadarı ile olumlu bir transfer izlenimi verdi..

İnsallah takımımıza çabuk adapte olur,uyum sıkınısı yaşamaz..

samet_55

hayırlı olsun ilk yabancımız.pal LAZER

LisandroLopez

Ben en çok bu adamdan umutluyum.

AllydeenleaR

herkes 3lü savunmanın sağ stoperi olarak düşünüyor ama eğer 3-4-3 oynanacaksa ortasahadaki sağ kanat olmaya daha yakın duruyor fiziği nedeniyle

Ayberk

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 05 Temmuz 2011, 21:19:23
herkes 3lü savunmanın sağ stoperi olarak düşünüyor ama eğer 3-4-3 oynanacaksa ortasahadaki sağ kanat olmaya daha yakın duruyor fiziği nedeniyle

Aynen öyle. Dün de Suat Çakır Nicolita'dan vazgeçip Lazar'ı aldıklarını söyledi. Demek ki sağ kanada takviye için almışlar

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 05 Temmuz 2011, 21:19:23
bende oyle dusundum de boyu bıraz uzun sankı yanlıs mı bılıyorum 1.84 ?

Ayberk

Öyle de, adam sağ kanat oynuyor zaten videolarında hep :D

Furkan

Petkoviçin gözünde çok fazla değeri olduğu söyleniyor herkez bir yana Lazar bir yana dediğini duydum. İnşallah hayırlı olur Samsunsporumuza.

Sonuna Kadar 55

ağır basıyor ve iyi

Sercan

Uğur Yıldız

bu adam sezonun transferi bence:) forması çıksın direk alcam:)

babasamsunlu

sağa koydu oynadı. sola koydu oynadı.. adam tam bir kanat oyuncusu.. iyi bu adam iyi ;)

##kdc##

fiziğide iyiydi valla daha çok iyi işler yapacak inş  :evet:

LisandroLopez

Ben dedim Kemal gibi olacak diye.