25- İzzet Akgül

Başlatan ahmetsefa55, 15 Ocak 2011, 21:43:03

« önceki - sonraki »

KareAs55

berusa55

Temelli yok artık; Allah kabul etsin. >:(

MUTTİ55

NEZAMAN İYİLEŞİCEKKİ?

MUTTİ55

İNŞALLAH ENKISA ZAMANDA İYİLEŞİRDE GOL ATARIZ ARTIK  >:( >:( >:(

berusa55

@Mutti55 kardeşim aramıza hoş geldin yalnız mesajlarını küçük harfle yazmanı ve üstüste mesaj yollamak yerine eklemek istediklerini ilk mesajına "düzenle" butonunu tıklayarak eklemeni rica ediyoruz.

berusa55

Size çok mahcubum başkanım
[ 11.03.2011 ]

Önceki gün yapılan antrenmanda sakatlanan ve en az 3 hafta sahalardan uzak kalacak olan İzzet, Başkan Erkut Tutu'ya durumu hakkında bilgi verirken, "Başkanım, size ve taraftarlarımıza karşı çok mahcubum. Neredeyse hiç oynayamadan ligi bitirdim" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.Samsunspor'da önceki gün yapılan antrenmanda İzzet, sakatlanmış ve bu futbolcunun en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı. İzzet dünkü antrenmanı kenardan izlerken, Başkan Erkut Tutu'ya da son durumu hakkında bilgi verdi. İzzet, "Başkanım sakatlığım geçtikten sonra 2 kez tedbir amaçlı MR çektirdim. Herhangi bir şey çıkmadı. Fakat dün (önceki gün) yine sakatlandım. Bu durumdan oldukça rahatsızım. Bana çok güvenen sizlere ve taraftarlarımıza karşı çok mahcubum. Takımımı böylesine kritik günlerde yalnız bıraktığım için üzgünüm. Neredeyse hiç oynamadan ligi bitirdim" dedi.

İzzet'in üzüntüsü

Dünkü antrenmanı kenardan izleyen İzzet'in adeta yüzünden düşen bin parçaydı. Moralinin oldukça bozuk olduğu gözlenen İzzet, yaklaşık 3 hafta sonra yeniden sahalara dönebilecek.

Önceki gün hırs küpüydü

İzzet, cumartesi oynanacak Tavşanlı Linyitspor maçı hazırlıklarını hırslı bir şekilde sürdürürken, önceki günkü antrenmanda şanssız bir sakatlık geçirmişti.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=75801

Serkan

Sakat adamı aldılar geldiler.:S

babasamsunlu

niye öyle diyon serkan reyiz.. dudaklarımız uçukladı ya. oynamasına ne gerek var..  >:( >:( >:(

Ollivanders

Ne durumda acaba  ? Ona ihtiyacımız var cidden.

berusa55

En az üç hafta dendiğine göre bu adam sezonu bile kapattı bence. Daha iki haftası var üstteki habere göre. Ondan sonra form tutacak da falan derken kadroya girmesi zor. Gelecek sezon düşünürler mi? Sanmıyorum.

Gökberk55

bi sporcu açısından son derece kötü bi durum,üzüldüm.billyden fazla katkı vereceğine emindim...

Ahmeti

fazla üzülmeyelim arkadaşlar kral golcümüz billy yeter bize  >:(

hakan55

Dün turgay söyledi sezonu kapatmış..

AhmetDenizci

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Sakatlanması çok üzücü. Billy'den çok daha yararlı olabilicek bir futbolcuydu şansımız yokmuş.

Fakat yönetimin anlayışı ve söylemleri çok garip.
Şimdi takım iyi gidiyor. Fakat Allah korusun Zenke, Agbetü sakatlansa onların yerine oynayacak kim var acaba ?
Sen ileride oynayan üç önemli futbolcunu; Anıl, Cenk ve Savaş'ı yollayıp, bomba transfer yapacağız deyip, İzzet ve Billy Mehmet'i alıyorsun. İzzet bir maç oynayamadan sakatlanıyor. Billy Mehmet'tin de performansı ortada.
Şimdi herşey güllük gülüstanlık iken birşey sormaz kimse size. Fakat son 7 maçta bir aksama olsun bu taraftar bunun hesabını sorar.  1dk!!!

hacettepeli

ne zaman oynayacaksın kardeşim ??