İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

sersa

bugün oktayla birlikte iyiydiler gerçekten helal olsun.

Tribün_ali

bugün süperdi ilhan bu maçta kanatların olduğunu anladım bugün kanatlardan etkiliydik

kavak_55

ilhan ummak met edildiği kadar değil arkadaşlar onunkadar gençlerde oynar

celebi

ben de tecrübesine inanıyordum fakat şu zamana kadar bir faydasını göremedik

estalpi

devre arası ii hazırlanırsa çok sağlam katkı yapar... bu oyunculara suç bulaıyorum hepsi geç geldi kamp yapmadan katıldılar takıma devre arasını iyi geçirmeleri lazım...

ali ihsan

Kocaeli maçında İkinci yarı Oktay'ın yerine oyuna girdi.Etkili bir iki pas attı.Ayrıca iyi bir gol vuruşunu kaleci son anda çıkarttı.Gol olsa iyi bir moral olacaktı.Sene başına göre daha derli toplu göründü.

**KaR6**

Henüz yeteri kadar izleyemedik O'nu ikinci yarı ancak Kocaeli maçında gördüğüm kadarıyla fazla kilolarından kurtulmuş. Tecrübesi bu lig için fazla bile ancak bir türlü istenilen verimi alamadık. Form tuttuğunda iyi işler yapabilir, beklemeye devam ediyoruz.

Sioux

beklentileri karşıyamadı, inşallah çok paraya mal olmamıştır bize.

Sioux

Bolu maçında da döküldü, berbattı.

mehmet yılmaz

Ve maalesef Hüseyin Kalpar adeta kendini inkâr edercesine bu İlhan'dan medet umuyor; onu ilk 11'de sahaya sürüyor ve 75 dakika tahammül ediyor ve daha da ötesi Sezer Sezgin gibi ben futbolcuyum diye bas bas bağıran bir adamı her seferinde elinin bir tarafıyla kenara itiyor. Elbette ki idmanları yaptıran o, takımla her an iç içe olan da o ama İlhan Ummak'la maç kazanmaya çalışmak akıl kârı değil!

samsunmania

Senin kadar gamsız bir futbolcu görmedim. Geldiğinden beri bir tane ortanı gördüm, o da defanstan sekip adamımızın önüne düştü ve gol oldu. Senden bir yol olmaz kardeşim.

Turuncu

Bu adam samsunsporda nasıl ilk 11 de oynuyor anlamıyorum maçı katleden futbolcusun  >:(

Sioux

Şaklaban kılıklı, beceriksiz  >:( >:( >:( >:(

gozgoz yýlmaz

Futbolcumsu!  >:(

Bu adam bu işten para kazanıyor ya, batsın bu dünya!!!!

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 16 Mart 2010, 01:54:23
Futbolcumsu!  >:(

Bu adam bu işten para kazanıyor ya, batsın bu dünya!!!!