Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Kaya

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Mayıs 2010, 11:56:02
turgutun anlaşması bişey ifade etmiyo.yönetimin anlaşması gerek.

Görüşmeleri yönetim yapıyor zaten kardeşim,sonuçta satacak olanda yönetim.

Ertuğrul Sağlam

Turgut'a 8JK'nin talip olmasını istiyorum o geri zekalılar belki Tabata ve İsmail Köybaşı'na verikleri para gibi bonservis verebilirler

furkan5534

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 18 Mayıs 2010, 16:08:43
Turgut'a 8JK'nin talip olmasını istiyorum o geri zekalılar belki Tabata ve İsmail Köybaşı'na verikleri para gibi bonservis verebilirler

:D :D

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 18 Mayıs 2010, 16:08:43

birader her ne olursa olsun forumda hakaret etmeyelim, o yüzden 8jk demek doğru değil... ;D fakat şu gerizekalı kısmına katılıyorum :) o hakaret değil hakikat!  :P

veis

turgut dogan şahin.atdıgı olay kaçırdıkları olay.diger futbolcularımıza bakıyorum da daha 32.sayfadalar ama turgut 82.sayfada.gitsin diyenimiz var kalsın diyenimiz var.takımın en golcü oyuncusu.kazma veya klas golcü farklı ama bir gerçek varki her hareketiyle olay adam.hatda samsunda bir ilk oldu yine samsunspora 1 milyona satıldı.herşeyiyle ilginç adam.ama bişey varsa oda şeytan tüyü var o kesin.

furkan5534

Burak

muğlaya giderken otobüste samsunsporun kaleci antrenörüyle tanıştım çanakkale maçında sol çaprazdan attığı golü idmanlardan sonra sürekli çalışıyormuş kendisi

Recep

Alıntı yapılan: dukeburak - 21 Mayıs 2010, 11:28:43
muğlaya giderken otobüste samsunsporun kaleci antrenörüyle tanıştım çanakkale maçında sol çaprazdan attığı golü idmanlardan sonra sürekli çalışıyormuş kendisi
sadece ve sadece ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
acaba rüzgar içinde dev fanlardan kurmuşlarmı antreman sahasına

Burak

bilmiyorum hatta adam ben bırakıyorum sürekli oradan şut çekiyor dedi daha çok şeyler  dedi de moral bozmaya gerek yok :D

babasamsunlu

Burak

yok ya makaradan ziyade olumsuzluklardan bahsetti direk okan ı sordum adam kendisi okan la serkan bu ligin kalecisi değil 2.lig 3.lig de anca oynar dedi onlar için ahmet şahin de bu ligin üstünde bir kaleci dedi kalıp kalmayacağı belli değil falan dedi. oktay ı inadına değil mecburiyetten santrafor oynatmış mesela çünkü turgut ortada oynayamıyo savaşta çalım atıp adam geçemiyo oktayın adam geçebilme özelliğinden faydalanmak istemiş şimdi de marmariste yükselme maçlarını izliyorlarmış hüseyin hocayla

erkutdem55

Kimle kim yükselme maçını izliyormuş beraber?

babasamsunlu

aslında bunalr bizim bildiğimiz gerçekelr..Okanla serkandan kaleci olmayacağını burdaki herkes çok iyi biliyor zaten..çok farklı bişeyler söylememiş aslında..

Burak

kaleci antrenörü ve diğer antrenörler le  hüseyin kalparla beraber marmariste 2b ye yükselme maçlarını izliyormuş

erkutdem55

Bugün Tutu ile Galip ÖZTÜRK'e gidiyolarmış.Galip abisi gerekeni yapacak.Kemal SUNAL'ın filmi gibi olacak bu sene

-Abi Turgut idmana çıkmadı.

-Ben hallederim,o kadarrrrrrrrrrrr.

:D :D :D :D