Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

samsunmania

Turgut Doğan Şahin. Sonraki model Kartal'ı bitir de biz de rahata erelim artık. Deplasman ellerinden öper.

Mustee13

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 29 Nisan 2010, 00:05:53
Turgut Doğan Şahin. Sonraki model Kartal'ı bitir de biz de rahata erelim artık. Deplasman ellerinden öper.
:D  ;D

YaşarDoğu

+1965
;D ;D ;D ;D

Burak

brigand

2 tane çakar bide injeksiyon ekler ...

celebi

bu hafta gol bekliyoru turgut senden

kolbasti.55

ŞUAN TAKIMIN EN İYİLERİNDEN BENCE BİDAKİ SENE ŞAMPİYONLUK DÜŞÜNÜLÜYOSA VERİLMESİN

furkan5534

Alıntı yapılan: cgr - 29 Nisan 2010, 00:59:53
Zaten lakabı ; Turgut Doğan Şahin Kartal SLX :)

Allahdan:D Murat Doğan Şahin Değil Cocuğun ismi :D Oto Galerisi gibi herif   :D :D

gkhn

Hala kendini ispatlamaya çalışıyor.Çıktıktan sonra yedek kulübesine de gitmedi..Gidice bu sene Turgut..

LisandroLopez

Giden gider kimse vazgeçilmez değil..

Recep

02 Mayıs 2010, 23:24:15 #1105 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 12:41:07 recep55
pabucumun kenarı bi kaç transfer teklifi var diye belki sakatlanır falan hiç bir topa ayağını bile sokmadı Allah seni bildiği gibi yapsın bu arada bu arkadaş bursanın yadek kulubesine bile giremez bu oyunuyla gitsede bari para kazansak

s_uzunkaya

02 Mayıs 2010, 23:54:17 #1106 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2010, 23:58:20 slazenger
 şuan turgutun gidişi samsunspor için ileride çok büyük pişmanlıklar duymamıza neden olacaktır. yönetim eğer becerebiliyorsa turgutu bursaya 2 seneliğine kiraya versin, karşılığında kiralık olarak 3 futbolcu ve o futbolcuların sezonluk paralarını alsın.. turgut şimdi satılmasın :(... turgut un ayrılmasını istemiyorum fakat gidici gibi. eğer turgut bursaya giderse göreceğiz turgut baş altımı baş üstümü futbolcu  >:(

YaşarDoğu

Turgut un geleceğini ben G.birliğindeki Burhan Eşer e benzetiyorum.Boy , kilo, hız hemen hemen aynı.Akıbetide aynı olacak kanımca.G.birliği gibi takımların ayarında oynar.İstanbula gitse bile forma şansı bulacağından bile şüphem var.

14 gol atması ve hızı sizi yanıltmasın.

beşnumara

turgutu bu sene elimizde tutmamız zor diye düşünüyorlar.kalması takıma zarar verir diye düşünülüyor.kalmaz turgut tutmazlar da.turguttan ne kadar para gelirse bizim için o kadar kardır.sattığın kulüple anlaşma yapacan.sizden başkasına giderse %30 alırız diyecen.almak isteyen de ona göre alacak

edmontdante

Kafası karışmış bir oyuncu artık.
Bu kafayla seneye Bank Asya'da fayda sağlamaz bize.
Ya kafaya bir takım yapıp  onu fazlasıyla ikna ve motive ederek  kadroda tutacağız ya da iyi para verilirse satacağız.Bana kalırsa şu ertuğrul bir iyilik yapsa da Bursa yönetimine "Maliyeti ne  olursa olsun mutlaka alın " dese ve biz de iyi paraya satsak.Bir sonraki sene zaten bedelsiz gidebiliyor.