Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

11 de değil 9 da değil  Turgutun 10 golü var , yalnız +1 ve -1 ler nerelerde onu çözemedim  :D

beşnumara

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 24 Şubat 2010, 17:45:29
11 de değil 9 da değil  Turgutun 10 golü var , yalnız +1 ve -1 ler nerelerde onu çözemedim  :D
turgutun 9 golü var ligde 1 golü de kupada karabükspora attı

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=681136

YaşarDoğu

9+1 kaç ediyo beşnumero ?

Ollivanders

beşnumara

+1, -1 i gösterdim süleyman alıntıyı yanlışlıkla yapmışım.bu alıntı huyunu da kimden aldıysam ;)

YaşarDoğu

ahmetsefa55

Ümit Milli'lerin Aday Ümit Milli Futbol Takımı aday kadrosunda şu sporcular yer alıyor:

Kaleciler: Volkan Babacan (Fenerbahçe), Cenk Gören (Denizlispor), Gökhan Değirmenci (Kayserispor)

Savunma oyuncuları: İsmail Köybaşı, Rıdvan Şimşek (Beşiktaş), Serkan Kurtuluş (Galatasaray), Serdar Kesimal, Hasan Ali Kaldırım (Kayserispor), Hüseyin Tok (Manisaspor), Emre Özkan (Orduspor), Barış Başdaş (Kasımpaşa), Musa Nizam (Antalyaspor), Aykut Demir (Gençlerbirliği), Ferhat Bıkmaz (Sivasspor)

Orta saha oyuncuları: Aydın Yılmaz (Eskişehirspor), Yiğit İsmail Gökoğlan (Manisaspor), Tevfik Köse, Ergün Berisha (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Murat Ceylan, Ahmet Arı (Gaziantepspor), Musa Çağıran (Altay), Furkan Özçal (Kayserispor), Jem Paul Karacan (Reading), Rahman Oğuz Kobya (Adanaspor), Güray Vural (Denizlispor), Ferhat Kiraz (Hacettepe),turgut Dogan şahin (samsunspor) , Aydın Karabulut (Ankaragücü), Gökhan Töre (Chelsea), Erhan Şentürk (Diyarbakırspor)

Hücum oyuncuları: Mustafa Pektemek (Gençlerbirliği), Şahin Aygüneş (Kasımpaşa), Ömer Şişmanoğlu (Kayserispor), Burak Çalık (Altay)

Jnr.Serkan

helal olsun turgut...a milli takımada Samsunspor formasıyla yükseldiğin günleride görürüz inşallah

_samsunspor_

inşallah seneye başka takıma gıtmez,takımda kalır.

berusa55

oguz_5528

Oynuyo ve hak ediyo yalan yok harika bir performans...Kaç gol ve asiste sahip bilen yazarsa sevinirim

Mustee13

10 golü var ligde - bi o kadar da asisti vardır galiba :) ben en az 7 diyorum  8)

Ollivanders

Turgut iyi oynadımı cok iyi. Kotu oynadımı hic cekilmiyor. Bolu macında cok kotuydu bakmayın asist yaptıgına insallah adana macına asılır biraz.

Mustee13

Turgut'un stili farklı...Colin Kazım gibi...Top ayağına gelince coşuyor... Kafasına göre k,hırslanıyor top alıyor...
Onu oynatacak adam lazım o da Oktay...Bolu maçında İlhanla anlaşamadı galiba..Sezer ile Oktay'ın stilleri aynı olduğu için Sezer girince daha faydalı oldu..

sersa

kart sınırında değildi dimi turgut?