Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 27 Ocak 2010, 10:44:58
İşte şehrin geldiği durum.Ne adamlar günlerce sokağa çıkamadı bu şehirde.Hem de o puanları kimlere karşı kaybetmişlerdi.gs,bjk,ts,fb,bursa,gençler vs vs.Bunlar gibi Kartal'a,Karşıyaka'ya değil.Ama malesef durumumuz bi.Taraftar grupları düşmüş birbirine,kaptan desen kaptan yok başlarında.Takımı 16 sıraya düşürmüşler,içeride Karşıyaka'ya yenilmişler hala şehrin en göz önü yerinde gezebiliyorlar.Size değil bize helal olsun ki sizlerin oralarda  rahat rahat gezmenize izin veriyoruz.Çünkü biz bitmişiz çünkü zaten birbirimize girmişiz.

haklisin abi ... Biz hala birbirimizi yiyelim...Yorumsuz. Turgut ne kadar iyi oynarsa oynasin kafamdaki turgut belli.Kimse değistiremez. Sol kanatta topla bulustuğunda sağa çekip dağlara taşlara vuran çakma futbolcu.

Kaya

Saha içinde kendini bir şey zanneden, her aldığı topu kendisinin kullanması gerektiğini düşünen,umursamaz,ciddiyetten uzak,boy verilip koy verilen zavallı bir 9 numara....

Jnr.Serkan

Tribündergide karşıyaka taraftarının  turgut ile ilgili bir yorumunu aynen yazıyorum...

yiğidi öldür hakkını yeme..golden sonra samsun golü atsa , öne geçse kimse bişey diyemezdi..oynadıklar topla bu ligde kalırlar..ayrıca 9 numaraya hayran kaldım

-ki turgut gamsız birisi ama bende bu kadroya bakıldığında turgutu beğeniyorum

kuzey55

evet bu kadroda orta sahada iyi gibi görünüyo ama adam gibi bi kadroda zor iş yapar.becerisini geliştirmesi gerek.o zaman gercekten iyi topçu diyebilirz.

FaTiH_HaN

ne olursa olsun en çok adam eksilten en çok pozisyona giren adamımız son vuruşları biraz kötü ama bizim kadro standardımızın üstünde olduğu kesin.

edmontdante

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 29 Ocak 2010, 11:59:13
ne olursa olsun
-en çok adam eksilten
-en çok pozisyona giren adamımız
-son vuruşları biraz kötü
-bizim kadro standardımızın üstünde olduğu kesin.

Adam eksilttiğini düşünmüyorum.Çünkü hemen hemen her zaman rakip önündeyken top alıyor.Sağa taca doğru atıp koşuyor ama adam yine önünde .Zaman zaman da bazı kerizler çıkıyor tabiki.Yapabilirse o şekilde orta yapıyor.
Son vuruşları kesinlikle kötü
Kadro standartımızın üzerinde katılıyorum.Vay halimize
Ne onunla oluyor ne de onsuz

babasamsunlu

Turgut Doğan Şahin başlığını açan Mustafa yı kınıyor ve Allah  bildiği gibi yapsın diyorum :):):)

Sercan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Ocak 2010, 15:54:39
Turgut Doğan Şahin başlığını açan Mustafa yı kınıyor ve Allah  bildiği gibi yapsın diyorum :):):)

;D ;D ;D

KocumVolkan

29 Ocak 2010, 16:53:18 #608 Son düzenlenme: 29 Ocak 2010, 16:54:49 KocumVolkan
Tarsus - Mersin rekabetinden haberi varsa bu hafta + hırsla oynamasını beklediğim futbolcu..

tamam belki bunları başka futbolcuya söylesek anlam kazanıyor.. atıyorum turgay oktay murat felan.. gaza gelirlerde.. yok yok birşey olmaz bu turguttan.. o sıfat ve hırs yanyana...

beşnumara

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 29 Ocak 2010, 16:53:18
Tarsus - Mersin rekabetinden haberi varsa bu hafta + hırsla oynamasını beklediğim futbolcu..

tamam belki bunları başka futbolcuya söylesek anlam kazanıyor.. atıyorum turgay oktay murat felan.. gaza gelirlerde.. yok yok birşey olmaz bu turguttan.. o sıfat ve hırs yanyana...
onda ne tarsusluluk ruhu var ne de samsunsporluluk.hatta hiç ruh yok.meyyiti müteharrik o :D mersin maçında şeytanları selamlar diye düşünüyorum.konya maçında tayfunla mersin muhabbeti yapan adam.mümkünse az mücadele etsin. gol atmanı istemiyorum tamam vazgeçtim ama orta keserken kafanı kaldır.hatta kanattan girdiğinde bakmadan kaleye de vurma mümkünse hiç vurma ama pas verecek arkadaşını ara yeter :D

europe_55

31 Ocak 2010, 16:35:12 #610 Son düzenlenme: 31 Ocak 2010, 16:43:37 europe_55
Alıntı yapılan: beşnumara - 29 Ocak 2010, 19:32:07
onda ne tarsusluluk ruhu var ne de samsunsporluluk.hatta hiç ruh yok.meyyiti müteharrik o :D mersin maçında şeytanları selamlar diye düşünüyorum.konya maçında tayfunla mersin muhabbeti yapan adam.mümkünse az mücadele etsin. gol atmanı istemiyorum tamam vazgeçtim ama orta keserken kafanı kaldır.hatta kanattan girdiğinde bakmadan kaleye de vurma mümkünse hiç vurma ama pas verecek arkadaşını ara yeter :D

Abi sanirim senin dediklerini takip ediyor Turgut...  ;D
Bugün cok güzel bir asist yapti...  ;D
Helal olsun sana Turgut, böyle devam et!!!

supernatural_55

Turgut kanki:))böyle oyna canımızı ye yaa.....

Dartagnan

L$_Oznn

Jnr.Serkan