Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

SerhaT55

bnce turgut yenı yenı formuna qelmeye basladı  bolu macındakı gol ona moral werdı

harbisamsunsporlu5517

macın basında kacırdıgı gol takımın dengısını bozdu maglup olduk herhaftada böyle olacak deplasmanda

doðan

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 11 Ekim 2009, 17:47:14
macın basında kacırdıgı gol takımın dengısını bozdu maglup olduk herhaftada böyle olacak deplasmanda
işte böle ilginç bi çocuk bu zaten çoğunu atamıyo ; atarsada maç dönüyo , ama istatisklere göre biz delrtiyo

Yaman55

döküldü sahada dö-kül-dü

berusa55

Alıntı yapılan: Yaman55 - 12 Ekim 2009, 03:29:13
döküldü sahada dö-kül-dü

Tahmin etmek hiç zor değil Yaman kardeşim hiç!

Yaman55

bu kadar ruhsuz olamaz abi ya çıldırtıyo bizi ya bukadar geberik olur bi insan hiçmi koşamaz anlamıyorum turgutun yerine  genç bayan futbol takımından birini alalım diyorum

emoh55

kız gıbı topcu yav yonetım arastırsın soyle sert kaba fızıklı topcu alsın bune yav konyasporda dasılva var adam her mac gol atyo frıkık ustası bızımkıler bos kaleye atamıyo

Recep

mehmet yılmaz

Bucaspor'daki benzeri ( fiziken tabii ) Mehmet Batdal'a bakıp da utanması gereken kişi...

Recep

BU TURGUT FORVETSE MEHMET BATTAL NE
MEHMET BATTAL FORVETSE TURGUT NE >:(

ali ihsan

Alıntı yapılan: recep55 - 19 Ekim 2009, 08:38:19
BU TURGUT FORVETSE MEHMET BATTAL NE
MEHMET BATTAL FORVETSE TURGUT NE >:(

Odun ağam odunnnn  >:(

Yakmak lazım ....

ali ihsan

Mehmet Batdal ile Turgut'un ortak yanı sadece forma numaraları ve yeşil kramponları ...

Hoca olayım bu Turgut'u A2 de oynatırken bile iyice düşünürüm...Bank Asya'dan öteye gidemez o  >:(

Recep

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 19 Ekim 2009, 08:56:33
Odun ağam odunnnn  >:(

Yakmak lazım ....
la dogru dedin ha harbi odun :)

ali ihsan

Yerel medyamızın ve foto muhabirlerinin yıldız diye yutturmaya çalışıp pazarlamaya çalıştıkları yeşil kramponlu ,boyunu deve .ötü yağlamakta kullanan,adam geçmeyi beceremeyen,bu kafa ile kendisinden hiç bir halt olmayacağı açık Bank Asya topçusu

SöðütlüBahçe.55

Yazık günah be hiçmi yüreğiniz sızlamıyor sizin Ne biçim Samsunlu'sunuz siz insan memleketinin takımının formasını giyince bir başka oynar , ölümüne oynar , yüreğini ortaya koyar bu örnek eskilerden çok var..
Hepinize YAZIKLAR OLSUN!