Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Turgut futbolcu ise bende ronaldinho yum

edmontdante

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 21:50:27
Serdar Ozkan  Genc Mıllı Takımın en  ıyı oyuncusuydu. Arda Turan sol bek oynarken Serdar  Sag bek oynuyordu. Arda calım atmayı Serdardan  ogrenmıstır. Hatta her ıkısıde  kankadır.  Serdarın altında   Ardanın eskı arabası Porsche  var.  Teknık olarak  calıstırmasına gerek yok  fızık kondusyonu eksık.  Turgut  ' a  gelırsek  o sevıyeye glebılmesı ıcın cok ekmek  yemesı  cok mac oynaması lazım. Sadece  Hızıyla lıg oynayamaz. Turgut 'un  oynadıgı mevkılerde  cok oyuncu  var o yuzden  bızde  bır sure daha oynayacak.

Mevzu Serdar'ın bulunduğu konuma rağmen gösterdiği tevazu.Ama bizimkiler sanki süper yıldızmışlar gibi uçuyorlar havada.

ali ihsan

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Eylül 2009, 21:51:24
Bunlara 5 basan adamlar gönderildi bu kulüpten alt liglere biliyorsun.

Bilmem mi abi.Bildiğimden zaten deli oluyorum bu topçu müsvettelerine.Tam Çorum'da oynayacak topçu bu Turgut  :D yatsın kalksın dua etsin İsmail Uyanık yok takımın başında ...

şimşek_55

Alıntı yapılan: edmontdante - 16 Eylül 2009, 21:52:55
Mevzu Serdar'ın bulunduğu konuma rağmen gösterdiği tevazu.Ama bizimkiler sanki süper yıldızmışlar gibi uçuyorlar havada.

Napacaksın Adamın olmadıgı  yerde  kecıye Abdurrahman Celebı  dıyorlar. Serdar Ozkan olsa Turgut  A2 ıle ıdmanlara  cıkar onlarla  mac yapardı. Ama Serdar da geldı  oynattılarmı?   Yok .NEden.  Yuksek  seslı muzık dınlıyormus,tesıslerde kopegını gezdırmıs.

edmontdante

Valla topçuluğu umrumda değil.Adam gibi oynasın.Görelim sahada elinden ne geldiyse yaptığını.Göz boyamalık  iki iş yapıyorlar yeni jenerasyonu bağlıyorlar hemen.Onlar da zaten topçu görmemişler.Serkan AYKUT 20 yaşındayken leblebi gibi gol atıyordu bu takımda hem de süper ligde.Multescu sokardı maçın sonlarına doğru Serkan çakardı.Celil,Kubilay TÜRKYILMAZ gibi adama şov yapardı.Onlar bunlar gibi 2-3 sezon A takımda mı oynadılarda bunları yapabiliyorlardı.Ertuğrul geldiğinde kaç yaşındaydı ama neler yapıyordu.

Yok ya daha yazmayacağım isteyen istediğini beğensin.Madem o kadar yeteneklilerdi çıkarsınlar o zaman takımı lige.Geçen sene 1 golle ligde kaldı bu takım.

şimşek_55

Gecen sene  8 sene  para alamadan  lıgde kaldı bu takım.  Sımdı paraları dagıtıyorlar  sezon basında bu 34 maclık maraton unutma. 1 golle kaldın    1 golle kım dustu ona bak?   Sakarya takımını  dusurmussun

Ollivanders

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 22:02:04
Gecen sene  8 sene  para alamadan  lıgde kaldı bu takım.  Sımdı paraları dagıtıyorlar  sezon basında bu 34 maclık maraton unutma. 1 golle kaldın    1 golle kım dustu ona bak?   Sakarya takımını  dusurmussun

para bahane degil yurek lazım ruh lazım para bahanesini üretme hemen

şimşek_55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 16 Eylül 2009, 22:14:47
para bahane degil yurek lazım ruh lazım para bahanesini üretme hemen

Tamam ıste  bu senede  hıc para vermesınler  ruhlarıyla oynatsınlarda  gorelım.  Senın takımının  yonetıcısı gecen sene  ıstanbulda otelde  50 tl  dılenıyordu bız o gunlerıde gorduk. Sızın  haberınız varmıydı. Bu takımın  otelde  mahsur kaldıgı gunlerıde  gorduk.  Topcusuna  yemek yedıremedıgı gunlerıde.  Davulun  sesı  uzaktan hos gelırmıs.

Sercan

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 21:06:34
Kım ne derse  desın bu takımın en  ıyı oyuncusu

Bende Cumhurbaşkanıyım :-\ :-\

Ollivanders

Davulun sesi uzaktan hos gelir diye birsey yok. Baska takimlar para para diye dilenirken parasizliktan butun futbol takimları kırılırken para alamıyorlar bahanesiyle gelmeyin kardesim .  sanki dunyada tek parasiz takim bizmisiz gibi. Adam olsalar hepsi ruhuyla bu maci alir. Turgut denen adam formasini terletmiyor terlemiyor bile maçta. Sen bunu hala takima aliyorsan yonetim olarakta oynattiriyorsan ne diyeyim allah belanizi versin.

Kaya

17 Eylül 2009, 01:04:25 #190 Son düzenlenme: 17 Eylül 2009, 01:17:02 iak5529
Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 22:19:50
  Senın takımının  yonetıcısı gecen sene  ıstanbulda otelde  50 tl  dılenıyordu bız o gunlerıde gorduk. Sızın  haberınız varmıydı.  Davulun  sesı  uzaktan hos gelırmıs.

Siz, biz,onlar,şunlar,bunlar istersen bütün sıfatlar bunları öğrendik

Davulun sesi uzaktan hoş gelir demişsin,biz o davulu en yakından senelerdir dinleriz

Nuri asan da 19 mayıs ta benim hayatım geçti özellikle Nuri asan da ama bunu bir türlü anlatamıyoruz heralde tamam kardeşim bazı şeyleri biliyorsun eyvallah ama bu her şeyi bildiğin anlamına gelmez.

Turgut geçen sene yaptıklarından sonra senin demenle biz deli SAMSUNSPOR lular için bitmiştir işin aslı da şudur imkanlarımız bunu elverdiği için bu takımın değerli ve gerçek taraftarı Turgut gibi bir amatöre katlanmak zorundadır.

Dillendirmek istemesekte büyük ve ihtişamlı yıllar yaşamış şanlı SAMSUNSPOR umuz başarılarının dışında ne yazık ki alttan nitelikli taraftar yetiştirmekte de zorlanmaya başlamıştır bu nedenle de Turgut gibi ne yazık ki bırakın takım kadrosunu şehre bile getirilmeyecek bir oyuncuya el açmak zorunda kalan takımımızın genç taraftarları onu üstün bir yetenek olarak görmektedir.Biraz geçmişe bakarsanız bu başlık altında Nuri asanlara, Emin Karlara,Serkan Aykutlara ne büyük haksızlık etmiş olduğumuzu çok net anlamış olmamız gerekir tabi ki biz isek. ;)

Sonuç olarak Turgut başlığı, iyi anmak istiyorum ama malesef... Bundan sonra benim için yetenekten önce giydiği takım formasına sıkı sıkıya bağlılık göstermek,sahaya çıktımı onun hakkını sonuna kadar vermek gelir ki Turgut geçen sene bana göre Sakarya da bunu net bir şekilde göstermiştir..... >:( >:( >:(

KocumVolkan

kocaeli maçında gaza getirip kırmızı kart gördürsek rahat 5 hafta piyasada olamaz... >:( :D

şimşek_55

17 Eylül 2009, 03:16:09 #192 Son düzenlenme: 17 Eylül 2009, 03:20:41 þimþek_55
BEn burada  para konusunda  Turgut  u  savunmuyorum hıc kımseyıde  savunmuyorum.  Bu takım  1 puanla  dusmekten  kurtuldu sozunun   cevabıdır. 1 puanlada  olsa  herseye  ragmen  dusmedı  .  Turgutla alakası  yoktur konunun . Sanırım  baslık altında oldugundan konu karmasası  yarattı.     

Turgutla alakalı  ve  dıgerlerı ıle alakalı  sozlerınızede  katılıyorum. Samsunda  yetısen adam  bu takımın ekmegını  yıyecekse o formayı sonuna kadar terletmelı ya da   elıne bonservısı verılıp  yollanmalı. Bıze karakterlı onurlu futbolcu lazım. Aynı Muzafferler,Meteler  gıbı

Recep

ya şimşek sana ne bizim takımımız için kendini bu kadar yıpratıyorsun
seninde dediğin gibi sende senin takımınla uğraş >:( >:(

şimşek_55

Alıntı yapılan: recep55 - 17 Eylül 2009, 07:53:21
ya şimşek sana ne bizim takımımız için kendini bu kadar yıpratıyorsun
seninde dediğin gibi sende senin takımınla uğraş >:( >:(

Benım takımım  neymıs onu acıklada  bılelım. ?