10- Göksu TÜRKDOĞAN

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:12:42

« önceki - sonraki »

Ekrem

O yandan gelen topa ıska geçmesi  :( bir kaç kere daha yaptı bunu . Ben takıma olumlu bir etkisini göremiyorum.

brigand

Aslında sana çok kızamıyorum. Fizik kondisyon olarak belki bir seviye daha yukarıya çıkabilirsin ancak hoca kendi oyun sisteminde aksadığını göre göre neden 90 dakika ısrar ediyor anlayamıyorum. Adilovic son 5-10 dakika denenebilecek durumdaysa, 40-45 dakika da çıkarabilir. Ne seni ne de onu küstürmüş oluruz. Oyun içinde düştükçe morali bozuldu ve gerçektende iyi niyetli olduğundan hiç şüphem yok. Karakter olarak da gerçekten çok iyi bir insan. Ama biraz dinlenmen gerekiyor. Fazlası oyuna ve takıma zarar vermeye başladı.

ata55

Alıntı yapılan: brigand - 05 Nisan 2017, 08:24:26
Aslında sana çok kızamıyorum. Fizik kondisyon olarak belki bir seviye daha yukarıya çıkabilirsin ancak hoca kendi oyun sisteminde aksadığını göre göre neden 90 dakika ısrar ediyor anlayamıyorum. Adilovic son 5-10 dakika denenebilecek durumdaysa, 40-45 dakika da çıkarabilir. Ne seni ne de onu küstürmüş oluruz. Oyun içinde düştükçe morali bozuldu ve gerçektende iyi niyetli olduğundan hiç şüphem yok. Karakter olarak da gerçekten çok iyi bir insan. Ama biraz dinlenmen gerekiyor. Fazlası oyuna ve takıma zarar vermeye başladı.

çok doğru bir yorum. göksuya bende kızamıyorum.

Stoper

07 Nisan 2017, 01:24:39 #63 Son düzenlenme: 07 Nisan 2017, 02:12:53 Stoper
Oynadığı takımlar ; Altınordu,Osmanlı,K.Erciyes,Pendik vs.
Az kitleye oynayan ekipler.
Bizim maratonun agresifliği ortada. Sahada panik,heyecanlı görüyorum bazen.
Kariyerinde ilk defa böyle bir taraftarın önünde oynuyor,gol atamadıkça stres falan mı yapıyor.
Evimizde alacağımız ilk kötü sonuçta,yuhlanacak ilk isimlerden biri.Son Balıkesir maçına gittim,böyle bir sonuç çıkardım.Baya bi kişi salladı.
İyi niyetli ama taktik kurbanı. Osman Özköylü'nün inadını anlayamıyorum.

GurbetciFanatik

Muhtesemdin bugün.
Sifir hata yaptin.
Tamam top ayagina hic degmedi olabilir  ;D

Oyundan ciktin goller geldi 3 puan geldi.

özkan

Senin transferin gerçek bir yonetimimizin olmamasının,sallamasyon transfer politikamızın olduğunun en basit kanıtı..Hoca topçusu..

Ekrem

Bu maç yine performansı şahaneydi . O kadar mükemmeldi ki gözle takip etmek imkansızdı göremedik. Bir tek Osman hoca görüyor...

tactician

bir dönem Mustafa Sevgi'ye yapılan linç şimdi kendisine yapılıyor.
Kolay değil böyle bir baskıyı kaldırmak; Rabbim kendisine kolaylık versin.
şahsi fikrim kendisine haksızlık yapıldığı yönünde.
Onun oyunda olmadığı bölümde çok bariz biçimde takım tökezliyor.
Yokluğunda, ne rakip stoperlere üstünlük sağlayabiliyoruz, ne de orta alanda fiziki üstünlük kurabiliyoruz.
geçen hafta dışında kötü olduğu bir maç yoktu bence.
elimizde bundan daha iyi bir isim yok maalesef.
Hem rakiple kavga edecek, hava topu alacak, hem orta alana gelip hücum varyasyonlarının başlangıcında yer alacak, hem de ileride her bulduğunu atacak bir forvet bulabilirsek alalım Göksu'yu koyalım kulübeye yada gönderelim. Ama şu anda yok böyle bir isim.
Osman hoca sistemi ile değil de, sadece kontra üzerine dayalı bir sistemle (agbetu-zenke; ofeodu-mbila dönemleri gibi) oynamış olsak göksu'nun takımda yeri olamaz doğru; lakin bizim şu andaki oyun felsefesinde bu adamdan daha faydalı bir isim bulamayız.

ne adiloviç ne brands bu sistemi işletebilecek adamlar değil.

maçın hemen başında yazmıştım; kenan için de benzer bir beğenmeme durumu söz konusu genel olarak. çünkü topla yaptıkları vedat, kone vb gibi çarpıcı değil. ama bu bir oyuncunun takım açısından önemli işler yapıyor olması gerçeğini değiştirmez. göksu da bu şekilde takım için önemli bir parça. her golde, her asistte görünmeyebilir, topla şekil hareketler yapamıyor olabilir ama bu onun faydalı bir adam olduğu gerçeğini değiştirmez.

Musti

Göksu'nun tek özelliği hava topları.

Göksu'nun yerine başkası denendi de ben mi maç kaçırdım. Brands ve Adilovic'e verilen süre belli.

Alperen yanında formsuz ve kalitesiz oyuncularla oynamasına rağmen Göksu'nun yaptıklarını yapıyordu. Tek eksikliği -diğer futbolcular gibi- sezon öncesi yükleme çalışmlarının kötü yapılması sonucu kondisyonu yetersizdi.

Göksu'nun Alperen'den tek farkı yaşı. Süre verildiğinde Kevin'in ilk maçta yaptıkları ortada. Kevin de Adilovic de Göksu'dan bir kaç gömlek üstün.

Göksu çıktıktan sonra takımın dağınık görünmesinin sebebi ise Osman Özköylü'nün yaptığı değişikliklerle takımın dengesini bozması. Her değişikliğinde en az 1 oyuncunun saha içindeki yeri ve görevi değişiyor.

GurbetciFanatik

Sana artik kizmiyorum.
Kendi sahamizda seni 90dk oyunda tutan 10 bin taraftara kiziyorum seni yuhaliyip oyundan aldiramadiklari icin.
Böyle taraftarin önünde bende tassak gecerek oynarim sonucta 90dk boyunca tepki verilmiyor.
Üstüne alinan alinsin siz bu adami sahada 90dk oynatiriyorsunuz isteseniz bu adam daha o formayla karsiniza cikamaz.
Hocada mesaji anlar artik.

özkan

Olum osmanın sana yaptığı kıyağı baba oğluna yapmıyor.

ngonge

Aslında faydalı olabilecek bir oyuncuydu. Ancak yedek kalması gerektiği zamanlarda 11 de oynadığı için artık kendine güvenini de yitirmiş durumda. Hiç ümidim yok.

ata55

Alıntı yapılan: ngonge - 24 Nisan 2017, 09:58:11
Aslında faydalı olabilecek bir oyuncuydu. Ancak yedek kalması gerektiği zamanlarda 11 de oynadığı için artık kendine güvenini de yitirmiş durumda. Hiç ümidim yok.

çok doğru bir yaklaşım

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: özkan - 23 Nisan 2017, 18:44:23
Olum osmanın sana yaptığı kıyağı baba oğluna yapmıyor.

Herşeyi özetleyen bir yorum.

celebi