Perşembe günü idmandayız - Tam destek

Başlatan þirinler_1965, 14 Mart 2006, 14:09:18

« önceki - sonraki »

samet

sağolun kardeşlerim desteğiniz için trabzona giderseniz haberimiz olsun...

timofte

Olması gerekenden az katılım vardı ama gelen arkadaşlarla oyuncu ve Teknik direktör Arıca'ya moral verdik. Son dönemlerde oldukça öfkelendiğim Erdoğan Hoca'nın düşünceli ve stresi halini görünce üzüldüm. "Düşmeyeceğiz rahat olun" gibi şeyler söyledi, son Beşiktaş maçı dışındaki maçlarda takımın kötü oynamadığını anlattı.

Rafael ile idmandan sonra bir süre daha çalıştı, karşı karşıya kaldığında nasıl vuracağını, kafa toplarına "darbeli ve sert" vurması gerektiğini öğretiyor, hatta "maçta da böyle yapıyorsun" diye kızıyordu. Benim anlamadığım elimizde bu işi daha önce öğrenmiş oyuncumuz varken bu dar zamanda bu ısrarı neden gösterdiği oldu. Yine de tek forvet olarak Trabzon'da Rafael oynayacaksa anlatılanları umarım kapmıştır da golünü atar ne diyeyim..

Otobüs veren yok, Taraftar kendi imkanlarıyla gitmeyi düşünüyor  En son Bafra'dan otobüs aranıyor.. Birkaç gün önce gazetelere poz veren bazı sivil toplum örgütleri ve belediye başkanları biraz da somut destek verseler nasıl olurdu acaba? Böylesine bir dönemde şehirde olağanüstü hal ilan edilmeliyken bu duyarsızlığı anlamak gerçekten zor.

Dün akşam kaydettiğim resim ve videolar aşağıda..

Video : Hükümet düşer, enflasyon düşer, Samsunspor ... (babayı) düşer tezahüratı..[/color]

Video : Futbolcular ve Erdoğan Arıca'ya moral..[/color]

bengülü

işte samsunspor taraftarı yine takımına sahip çıktı sizlere ve samsunspor taraftarına çok tşk ediyorum görüşmek dileğiyle hoşçakalın

34 SS 1965

harbi helal olsun cok duygulandım ya keske bende gelebılseydım samsuna bı dahakı gelısım de bu yaz ınsallah akrabalarım benı tesıslere sokar ya

kadir55ist

selam
arkadaşlar çok güzel görüntüler emeği heçen herkese teşekkürler.
ama bundan daha iyisini yapabiliriz daha kalabalık bir şekilde her hafta mesela

haydi inşallah bu hafta patlama olur.
foto lara doyamadık daha çok lazım