35- Fatih Şen

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2013, 19:02:48

« önceki - sonraki »

seyf55

2. yarıda ki performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekmiş buna dikkat kesilen zihniyeti merak ediyorum :)

sersa

Bolusporla anlastigini twitter dan duyurmus bize hayırlı olsun demek düşer

5trawberry

Klübümüz adına iyi , Boluspor adına kötü haber.

Kaya

Tek önlibero oynayacak her takımda vasatı geçemez.Çift önliberolu sistemde faydalı olur.Biz devam etme kararı alsaydık Fatih bir yere gitmezdi.Kadroda düşünülmediğini gösten bir sonuç.

teksas3455

Allah var Göztepe ve Kartal maçları hariç ben kendisini pek göremedim sahada.
Gitmesine de üzülmedim. Güle güle yolu açık olsun :)

berusa55

Fatih Şen bu seneki kadro yapılanmamızda düşünülmüyor demek ki. Beni arayan soran yok diye sitem etmesine gerek yok. Verdiği kısa süreli emek için de kendisine teşekkür ederiz.

orucreis

herşey için teşekkürler yolu açık olsun ne diyelim

King1965

brigand

Bolu cidden istikrarını bozmadan saçmalamaya devam ediyor : ) Hep böyle tintinler attığınız taşlar girsin boşluklara : )

Özcan İNAN

Yolu açık olsun kartal ve göztepe maçları dışında vasatı aşamadı bence...

seyf55

Alıntı yapılan: King1965 - 20 Haziran 2013, 14:54:36

kolay değil fatiiii Samsunspor un nekadar büyük bir kulüp olduğunu anladın ama iş işten geçti formanın hakkını veremedin tam anlamıyla, fotoda da hayatı küsmüş bir hali var  :)

Sadece Samsunspor

fb ile hazırlık maçında takımın anasını ağlattı. birinde barajda zıplamadı ordan gol yediler. bi tanede kornerde kafa topuna yükselmedi bekir vurdu arkasından yükseldi gol oldu. bu adamdan cacık olmaz

seyf55

mehmet yılmaz

Bolu'da da kalmadı. Son 2 sezonda 4. kez takım değiştirdi ve Adana'da oynuyor.

orucreis

kendi kendini bitirdi az adam gibi oynasan iyi yerlere gelirdin.artık seneyede yeni çıkan takımların birinde oynar