23- Ahmet Arı

Başlatan germencisse, 11 Ağustos 2012, 22:57:46

« önceki - sonraki »

usare

A2 ligi başlamadı mı daha. Belki a2 de de bir maç çekmiştir cezayı.

Sol Açık

A2 ligi henüz başlamadı. İnternetten görebildiğim kadarıyla Ahmet Arı Göztepe maçında yok.

berusa55

Ahmet, Kartal maçında sahada
31 Ağustos 2012 / 11:19

Samsunspor'un Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği Ahmet Arı'nın geçen sezondan devam eden cezası Göztepe deplasmanında sona eriyor.

Samsunspor'un Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer ettiği Ahmet Arı'nın geçen sezondan devam eden cezası Göztepe deplasmanında sona eriyor. Antrenmanlarda son derece istekli ve hırslı çalışan kırmızı beyazlı ekibin yeni transferi Arı, "İnşallah en kısa zamanda takımdaki yerimi alacağım. Samsunspor'da olduğum için çok mutluyum. İnşallah çok kısa bir süre içinde takım olarak arzu edilen sonuçları alacağız" diye konuştu.

Kaynak

cezayir55

ahmet arı niye yoktu kadroda

minci

Alıntı yapılan: cezayir55 - 02 Eylül 2012, 23:07:45
ahmet arı niye yoktu kadroda
1 maçlık cezası kalmıştı. Onu tamamladı. Kartal maçında oynayabilecek.

Jnr.Serkan

Bu çocuğu sitede herkes ilk 11'e yazıyor ama kendisi hakkında hiçbir bilgimiz yok.Nasıl bu adam idmanlarda ?

Sercan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 06 Eylül 2012, 10:44:09
Bu çocuğu sitede herkes ilk 11'e yazıyor ama kendisi hakkında hiçbir bilgimiz yok.Nasıl bu adam idmanlarda ?

boşuna yazmadıklarını söyleyeyim serkanım ;)

##kdc##

Bu hafta cezası bitiyor mu?

ahmetsefa55

Theofanis Gekas

hazırlık maçında görüğüm kadarıyla bu ligin üstünde bi oyuncu uzaktan şutla gol atarsa şaşırmamak lazım  :--* çok beklentim var kendisinden

Jnr.Serkan

seydo55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 11 Eylül 2012, 13:41:23
Artist
hadi adam pitbolcuda artist ya sen  al_sana al_sana

Jnr.Serkan

Malzeme mühendisiyim abi malın iyisinden anlıyorum  :deli:

Tufan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 11 Eylül 2012, 14:38:08
Malzeme mühendisiyim abi malın iyisinden anlıyorum  :deli:

o benim repliğim alooo  al_sana
bu sitede malın iyisinden anlayan biri varsa oda benim...

Sioux

Çok yetenekli bir oyuncu ama takım oyuncusu olmayı öğrenmeli. futbol bireysel bir spor değil, eğer takımı için oynarsa bize çok büyük katkı sağlar.