50- Dilaver Güçlü

Başlatan kuzey55, 25 Aralık 2010, 00:42:54

« önceki - sonraki »

cezayir55

manisali bir arkadas iyi oyuncu diyor cabuk iki ayagian hakim ve cokiyi  sutlari varmis yoksa iniesta mi bu :)

gozgoz yýlmaz

Bu da öyle olur anlamında emiyorum ama Sivasspor'da oynarken de Hakkı Hocaoğlu bize gönderdikler İbrahim Aydemir isimli futbolcu için aynılarını demişti. Sahi ne oldu acaba o çarpık bacaklı, gurbetçi futbolcu?  :-\ :-\

KotuCocuk55

Mehmet Nas yorum yapacağına kendi gelsin!

realfans

şimdi yorum yapmak çok erken...
en iiyisi akhisar maçını beklemek  samsunspor_x

kumköylü ahmet

ben hic duymadim kendini samsunsporumuzdada duyucagimi sanmiyorum ama hayirlisi olsun

kalptenþimþek

Ahmeti

umarım samsunspor'umuza süper lig yolunda soyadın gibi güç katarsın.
Şansın bol olsun

GökhanÇağlar

bochum da oynadıgı 111 maçta 25 gol atmış.boş bi adama benzemiyor.inşallah sakatlıktan tamamen kutulmuştur.

kaptan 55

bende iyi duyumlar aldım ama uzun süredir oynamaması büyük handikap,umarım devre arası çok çalışır,açığını kapatır.

yirmiuc

Devre arasında takıma 1 tane gurbetçi futbolcu alma geleneği oluştu son yıllarda.
Bu sene de dilaver alındı. Büyük ihtimalle öncekiler gibi hiç forma giymeden gönderilir.
İnşallah maç başına anlaşılmıştır.

ElbistanLı4655

Adını 1-2 Kere Duymuştum Ama İnş Hayırlı Olur:))

GökhanÇağlar

idmanlarda çok çalışkan ve neşeliymiş,hazırlık maçlarını oynasak bir an önce de görsek kendisini...

Ayberk

Daha önce de söyledim, adam ayağından kırık yaşamış. Çok ciddi problem evet ama, bağlarından veya adelelerinden ciddi sakatlık yaşamasından her zaman iyidir. Kırık kaynadığı zaman iyileşir, eskisi gibi olmaz derler. Ancak ayak kemiklerinden sakatlandığı için kaynaması da eski fonksiyonuna kavuşması da bir kol kemiği gibi olmaz. Tek ümidimiz, aynı yerden kırılmaması ayağının. Bu da çok yüksek bir ihtimal değil. Ama Allah korusun gerçekleşirse, yazık olur :(

Şimdilik görüntüsü iyi gibi, inşallah katkı sağlar takıma :)

SerhaT55

Hayırlı olun izleme şansı bulabiliriz inşllah  :)

samuray

ya hayret bişey gönderdiğimiz adamlara bak bomba diye alınan vealınmaya çalışılan futbolculara bak ayağı kırılmı
dilaver denizlide doğru dürüst oynayıp tek gol bile atamamış izzet konyasporun oynatmadığı ersen bunlarmı bomba transferlerimiz yiöneticiler uyumayın hüseyin küalpar a da fazla güvenmeyin bu takımın ahengini bozmaya gelmiş antep ceasusumu nedir onuda anlayamadım süpergilğ fırsatı bukadar yakınımıza gelmişken bu hüseyin kalpar bozguncusu yüzünden vede beceriksiz yöneticiler yüzündenh kaçıracaz ona yanıyorum hüseyin kalpar çeker gider olan yine taratftara olur ey yöneticiler uyumayın bomba ydediğiniz transzferleri görelim artık