81- Ersin Veli

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Ocak 2010, 15:03:19

« önceki - sonraki »

MeL_55

Ersin Veli cok muazzam oynadi. Kendisini tebrik ederim insallah devami gelir.

babasamsunlu

Uğurlu kelimiz Beşnumaranın ikizi gibi duran futbolcu :)

Sercan

#BAFRALI#

ersin cok iyi cok beyeniyorum hele var ya pavlikle yan yana cok uyumlu oynarlar banko ersin - pavlik :) anti-kenan :)

sadece55

Ersin veli ara transferde bulunabilcek en iyi stoper kutluyorum yönetimimizi

rass

gecen sezon giresundaydi, gerci giresun rize ve malatyadan mac satin alarak kumede kaldi ama yinede ersinin cok buyuk katkisi oldu kumede kalmalrinda.

ali ihsan

Çok iyi transfer.Pavlik'le çok uyumlular.Uzun yıllar sonra göbekteki ideal ikilimiz oldular bence.Kocaeli maçında hatasızdı ...

holigan_itü

mukemmel oynadı cok tehlıkelı pozısyonlarda mukemmel hamleler yaptı ve murat hacıoğlunu cok ıyı tuttu ve kesti ayrıca eskı agır goruntusunun aksıne gayette hızlıydı

mehmet yılmaz

Sayesinde forumdaki saç özürlü arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin gururla dolaşabildikleri futbolcu :) Kocaeli deplasmanındaki 4-0'lık skorda büyük pay sahibi imiş.

**KaR6**

Ara transferde takıma katıldığından bu yana forma şansı buldu. Ağır görüntüsüne rağmen pozisyon almayı bilmesi ve tecrübesiyle bu açığını kapatıyor. Hava toplarında etkili. İlk toplara basmaya çalışıyor ama zaman zaman gereksiz faullere yol açtığından dikkatli olmasında fayda var. Formayı bırakacağını sanmıyorum. Son 2 maçta gol yemememiş olmamız Pavlik'le uyumlarının göstergesi.

Kais

Sözleşme Başlangıç T.  : 15 Ocak 2010 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2011

edmontdante

07 Mart 2010, 22:26:59 #41 Son düzenlenme: 07 Mart 2010, 22:31:54 edmontdante
Bugün bence maçın en iyisiydi.Nerede ne hamle yapılacağını çok iyi biliyor.Mevkisinin kurnazlıklarını da.

Ollivanders

Mbillaya yaptiğini diyorsun abi gerçekten defansta guven veriyor :)

LisandroLopez

Kötü oyuncu değil o kesin Mbilla'ya sahayı dar etti ..

mehmet yılmaz

Ersin günün iyilerindendi yine. M'Billa'yı durdurdu, görevini yaptı. İkinci golde yapabileceği birşey yoktu.