78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

emre

Ahmet Şahin'in SL'e çıktığımız sezon müthis katkıları oldu hatta öncekı sezonda Kocaeli'de birebirde kurtardığı pozisyon gözümün önünde hala Ancak o süper ligte unutmayacağım anılardan biri de Eskişehir'de gözümüzün önünde bile bile yediği gol de var.

emre

Evet Alper'den yediği gol.

emre

Ellibeş Numara

Adam gibi adamsın.. ¤Ahmet Şahin¤

seyf55

Seviyorum seni Ahmet  ;D ;D ;D ;D

özkan

Ahmet adam gibi adamsa biz cinsiyet değiştirelim kardeşim.

Ellibeş Numara

özkan kardeşim cinsiyet değiştirip, değiştirmemek sana kalmış. :evet: Daha önce site de yapılan ankette ahmet şahin 1.ci olmuş, plaketi sitemizin üyelerinden birisi vermişti. O zaman iyiydi de şimdi rakip takımda olunca mı kötü oldu ? Benim hatırlamadığım ahmet şahin'in taraftara herhangi bir kötü hareketi mi oldu da 'Ahmet Papucu Yarım, Çık Dışaraya Oynayalım' diye dalga geçildi. Eğer senin bilipte, benim bilmediğim birşeyler varsa beni aydınlatabilirsin..  :evet:

Ertuğrul Sağlam

Vallahi utandım. Ne gerek vardı?

brigand

Eskişehir'de 10 metre arkasından 20 dakika bağırırken, ona bak seni çağırıyorlar dendiğinde sallamasyon hareketler yaparken bende utanmıştım. Bazı şeyler bize de yakışmıyor belki ama olsun iyi oldu Casper'a !

cgr

Fitili Rizespor maçında başlatmıştı zaten. Yediği 2 hatalı golden sonra tribüne el hareketleri yapmalar, gelmiyorum gibilerinden...

Eskişehir'de kıçımızı yırttık kale arkasından gel diye, hatta kaleci antrenörü Yunus Hoca bile uyardı ama sallamamıştı bizi.

Burak

Rizel maçındaki el hareketi ve Eskişehir deplasmanı bence de bu tepkiyi alması için fazlaca yeterli

samsun 55

kadro dışı kalmış

SametYılmaz55

nerede kalmıştık...hazır mısın Ahmet :)