Şevval Sam Samsunlularla buluştu!

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Ekim 2008, 14:24:01

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıŞevval Sam Samsunlularla buluştu!

Çıktığı Karadeniz Turnesi'nde Samsun'da sevenleriyle buluşan sanatçı Şevval Sam, Samsunlulara unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sahnede kaldığı 2 saat boyunca yurdun her yöresinden derlediği türküleri kendine has yorumu ile sunan güzel sanatçı Şevval Sam Kendisine verilen Samsunspor atkısını boynuna takarak şarkılarını söyledi.

Özellikle konserde Karadeniz müziğine ağırlık veren Sam, kendi yapmış olduğu bestelerinden parçaları da okudu.

Samsunlu hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü sanatçı, konserde dinleyicileriyle beraber horon da oynadı. Kanserden hayatını kaybeden Kazım Koyuncu'nun şarkılarını da seslendiren Şevval Sam, duygulu anlar yaşadı. Konserinin sonunda açıklama yapan Şevval Sam, Karadeniz'e gelmeyi çok istediğini, bunu gerçekleştirip konserlerine Trabzon ve Ordu'yla başlayıp Samsun'la devam ettiğini söyledi.

Beklemediği sıcak ilgi ve coşkuyla karşılandığını belirten Şevval Sam, "Bugün Samsun'da horanlar oynadık, benim için çok büyük bir mutluluk. Karadenizli olmamama rağmen, Karadenizli izleyici beni bu kadar bağrına basması benim için çok önemlidir. Bu günümü çok mutlu bitirdim. İlk başta Samsun seyircisini memnun edemeyeceğim diye düşünüyordum, korktum açıkçası. Konser içinde alkışlar çok coşkuluydu, umutlandım ve zaman ilerledikçe aramızda bir bağ oluştu. Konserin finalinde Samsunlu seyircinin gerçek duygularını görmüş oldum, hep beraber horonlar oynayarak konseri bitirdik. Samsun seyircisiyle müthiş bir güzel elektrik yaşadık. Ben çok mutluyum" dedi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=5734

mehmet yılmaz

25 Ekim 2008, 15:00:54 #1 Son düzenlenme: 25 Ekim 2008, 15:02:53 samsuni

Güzelliğe bak be :)
Yanlış anlaşılmasın, atkıdan söz ediyorum!..

Haber başlığını okuyunca direkt şunu düşündüm, inşallah birisi bir Samsunspor atkısı vermiştir kendisine. Nitekim aynen de öyle olmuş. Kim düşünmüşse helal olsun.

Son albümü Karadeniz'deki Ahmedum müthiş bir Kırım/Karadeniz ağıdıdır, çok severek dinliyorum o türküyü.

Ayrıca Çayeli Türküsünü de çok sempatki yorumlamış.

Menşure dedukleri kiz sen misun sen misun?
He benum! :)

kuzey55

atkının güzelliği şevval in güzelliğiyle birleşmiş muhteşem bişey olmuş :) harika görünüyo ikisi de ...

ondestan_11

e bir zamnlar şevallaın o dönemlerde eski eşi metin tekin samsunda bülent ünderle beraber hocalık yapıyodu alışkındır samsunspora

esedullah

SAMSUNSPORUMUN atkısını huysuz virjin bile taksa yakışır  ;D

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: esedullah - 27 Ekim 2008, 15:55:54
SAMSUNSPORUMUN atkısını huysuz virjin bile taksa yakışır  ;D

nachhhh yakisir  ;D ;D