Bahattin Köse

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:05:09

« önceki - sonraki »

ngonge

Değişik bir oyuncu. Gününde olsa takımı tek başına taşır. Ama bazen çok lakayıt bazen de çok oyundan kopuk. Yine de şu anda Ramazan'ın ters kanadında en çok forma giymeyi hak eden oyuncu. Yine de seneye görmek ister miyim? Hayır.

maço

Solda top oynayamıyor bu adam . Kastamonu'da da leşti.
Bu deplasmanda da solda oynarsa eksik olacaz.
Umarım yanıltır hatrick yapar.

cakir55

Bahattin play-off maçlarında sakatlık, cezalı durumu olmadığı sürece forvete yazılacak isimdir aksini kimse söylemesin. Kağnı gibi Abdülkadir ve Erhan Şentürk'e hiç gerek yok.

cakir55

50 defa yazdım söyledim yine söylicem bu adam kanat falan değil kanata geçince beyni duruyor forvet oynyacaksa kadroda yazılacak ilk adam onun dışında kenarda oturur.

5trawberry

Kabalamak diye bir tabir vardır ya tabiri caizse, Bahattin'in yaptığı forvetlik ondan öte gitmez. Bu kadar ciddiyetsizlik ve bencilliği play-off kaldırmaz. Yani işini iyi yapmak isteyen bir defans adamı Samsunspor'umuzun ve Bahattin'in kayıtlarını izlese yemin ederim adım attırmaz. Teknik sıfır.

Lusage

İşin gücün çalım. Defol...

emre

Bu kadar maddi rahatlık içinde bunun ayağına mahkum olmak kadar saçma birşey yok.

Roquentin

55.hakan

Çalım çalım çalım çalım

eprianu

Yediğin küfürlerin haddi hesabı yok, futbolcu müsveddesi bilesin...

SametYılmaz55

Solunda adam boş çalıma gidiyorsun,sağında adam boş çalıma gidiyorsun,önünde adam boş çalıma gidiyorsun.Hizini kesmeden gitmeye devam et ve s.git bu şehirden

maviay55

ne kadar çok topu seviyormuşsun lan sen bütün sezon oynamadığın topu ayağında ezdin oynadın al tatile de götür yavşak herif.

ngonge

Son mactaki halini elestiremiyorum. Cunku takim olarak hicbir sey yapamiyorduk. O da kendi kendine bir seyler yapmaya calisti. Bence kalmali zira iyi bir takımda etkili olabilir veya ptt 1.lige kiralanmali.

zenke

Beklentilerin altında kaldığı doğru. Bazı maçlardaki hali tavrı da eleştirilebilir. Fakat genelde kanatta oynatılarak seyirciye yem edildiğini de unutmamak lazım. Sistemi olan takımda iş yapabilir.

Kaya

Kanat oyuncusu değil diyorsunuz da senelerdir her gittiği takımda sol forvet (sol kanat) oynuyor.

Top kontrolü,zamanlama ve karar verme konusunda aşırı derecede eksik.Ofsayta kalma ve umursamaz tavırları hiç saymıyorum.

Neredeyse tüm kariyerini sadece önüne atılan ya da attığı toplara depar atmakla geçmiş bir adamın nesiyle devam edilecek.