SÜPER LİG 2023-2024 | 14.HAFTA | Adana Demirspor 2 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 29 Kasım 2023, 07:08:06

« önceki - sonraki »

brigand

02.12.2023 - Cumartesi
Saat: 19.00
Yeni Adana Stadyumu
Hava Durumu: 16 derece / Açık
Hakem: Sarper Barış Saka

Samsunspor'umuz 8 puanla 19.sırada yer alırken, Adana Demirspor 23 puanla 4.sırada
Deplasmanda toplam 7 maçta sadece 1 puan toplayabildik.
Adana Demirspor ise iç sahada 7 maçta aldığı 6 galibiyet ve 1 beraberlik ile ligin en iyi iç saha performansına sahip.

Takımımızda cezalı oyuncu bulunmazken Adana Demirspor'da Kevin Rodrigez sarı kart cezalısı olduğu için forma giyemeyecek.

Son maçta yaşadığımız hayal kırıklığı ile beraber, milli maç arasında biriktirdiğimiz enerjide sönmüş ve kaybolmuş görünüyor.
Ekstra sonuçlar almamız gereken bir dönemdeyiz. Kadro ve oyun gücü olarak bizden çok daha iyi seviyede olan bir takıma karşı mücadele edeceğiz ve ben maalesef teknik ekibin doğru kararlar verebileceği yönündeki umudumu kaybettim. Umarım beni utandırırlar, yanıltırlar ve galibiyetle ayrılabiliriz. Cuma günü kafile kadrosunu öğreniriz. Bakalım Fofana, Dimata, Tırpan, Teit ve Laura kadroda olacaklar mı?

_SoN_

Çok net bir skorla kaybederiz, ilk onu hederlerken düştüğümüz durumlara bakın.

Raqua55

Net bir yenilgi bekliyorum. Adana Demirspor bu kadro ile direnemeyiz.

binikalamadım

jean

Aynisini yazacaktim bende kebap gibi yerler bizi iki zengin baskanin kurdugu kadrolarin farki cok buyuk ne yazikki guc olarak

mehmet yılmaz

Murat Sancak, Yüksel Yıldırım'ı bir kez daha mağlup eder.
Samsunspor'umuz yenilir demeye dilim varmıyor.

Sadece Samsunspor

01 Aralık 2023, 00:20:28 #6 Son düzenlenme: 01 Aralık 2023, 00:33:56 Sadece Samsunspor
Yusuf sari soner in kanadini otoban a cevirir. %90 ads bu macta penalti kazanacak.

Laura adana ya goturulmemis. Ya zaten elinde oyuncu yok bide oyunculari kusturme be adam.

brigand

Bennasser, Laura, Dimata, Teit , Y.Emre ve Zeki Adana'ya götürülmedi. Sebep olarak sakatlık yazıyor kulüp resmi hesaplarında. Ancak sadece Bennasser'in sağlık raporu açıklandı. Zeki'nin de son maçta darbeye bağlı ufak bir sıkıntısı vardı. Kalanlar hakkında gerçekten ne var merak ettim. İdmanlarda tam zamanlı olan isimler nasıl oluyor da maç kadrosuna giremeyecek kadar sakat olabiliyorlar?

Sadece Samsunspor

🩺 SAĞLIK RAPORU

Yukatel Adana Demirspor A.Ş. maçı hazırlıkları kapsamında dün yapılan antrenman esnasında sakatlık geçiren oyuncularımız Gaetan Laura ve Yunus Emre Çift sakatlıkları sebebiyle maç kadrosundan çıkarılmıştır.

Gaetan Laura'nın sağ kasığında, Yunus Emre Çift'in ise sağ ayak baş parmağında sakatlık meydana gelmiştir.

Oyuncularımız Yunus Emre Çift, Gaetan Laura, Landry Dimata, Zeki Yavru, Flavien Tait ve Youssef Ait Bennasser'in tedavileri sağlık ekibimizin kontrolünde  sürdürülmektedir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Raqua55

Ne bir umut kaldı ne bir heyecan. Akşama maç var kimse yeneriz diyemiyor.

GurbetciFanatik

1 puan alirsak haftanin süprizi olur

Pendigin G.Sarayi yenme şansı daha yüksek

Diceğim bu kadar

defansif orta saha

Ads deplasman, içeride kasımpaşa ve trabzon deplasman.. Bu maçlardan 1 puan bile çıkacağını zannetmem. Acı ama gerçek

Sadece Samsunspor

Kadro kotu. Drongelen yedek. Muhammed gkaya ilk 11de gecmis olsun

Insallah 5 6lik falan olmayiz

Raqua55

Raqua55

Hayır ama bu kadar değil. Tırpan o topu kaybetmenin bedelini ödüyoruz