30- Serkan Çalık

Başlatan cgr, 13 Ocak 2013, 19:21:45

« önceki - sonraki »

Gorkem

hayırlı olsun eski formunu bizimle yakalaması dileğiyle..

isa55

orucreis

hayırlı olsunn  samsunspor_x

cembaba

8 numara giydiğini nereden biliyoruz?

cakir55

Galatasaray'da ilk geldiği sezon iyi maçlar çıkarmıştı ama daha sonra sakatlıklardan bir türlü kurtulamadı, kendini göstermek isteyecektir, Serkan'ın iyi oynayacağını düşünüyorum, hayırlı olsun.

Kaya

Malesef ki diğer oyuncuları daha önce izlememişken gs'li olunca ayakkabı numarasına kadar bilgi sahibi oluyoruz..Medya işte  :(  :D

Birkaç penaltı yaptırır çabukluğuyla diye düşünüyorum.Zaten artık oynamak zorunda.Oynayıp varını yoğunu ortaya koyacaktır (inşallah)

seyf55

ts ye lamba gibi takmıştı inşallah yine yapar :evet:

Karabudun

Çok fazla umut bağlamıyorum.İki maç iyi oynar, beş maç sallar gibime geliyor.Umarım yanılırım.

minci

Umarım müzmin sakatlardan değildir. Sakatlığını tam olarak atlattığı takdirde geliş tarzına ve konuşmalarına da bakıldığında çok işimize yarayacağı kesin.

mehmet yılmaz

Oldukca istekli. Futbolu cok ozlemis. Futbol kalitesi belli insallah bize faydali olur. Ayrica samsun'da akrabalari varmis. Sehri biliyor. Bir de haluk'la almanya'da birlikte futbol oynamislar

samuray

maç başı anlaşıldığına göre iyi oynamak zorunda hissedecektir kendisini iyi olur inşallah

cgr

Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2013

yirmiuc

en umutlu olduğum transfer  :ok

cgr

Hazır olmadığı belli...

Kanatta, topu sürerek adam eksiltme özelliği çok iyi. Eğer sakatlık sorunu yaşamazsa hem kendi hemde biz kazanırız.

seyf55

fizik olarak hazır değil bu maç bariz ortaya çıktı