48 - Ozan Özkan

Başlatan cgr, 15 Ağustos 2012, 16:48:14

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

bugün hiç beğenmedim.  al_sana

cembaba

Ben çok beğendim açıkçası. Ne güzel ortalar kesti. Defansta da iyi idi. Hücum ve defansı aynı anda yapabiliyor.

maviay55

rakibin dibine girmeden de orta yapılabildiğini öğrenmeli  :-X daha iyi olacaktır

Desiqner

Sonlara doğru hatalar yaptı ama geride olan takımdaki bir oyuncu için normaldi diye düşünüyorum.Ozanın sağ kanattan bindirmeleri spikerin bile ağzındaydı...

Stoper

Bu lig için yeterli bir isim.İlerleyen haftalarda daha iyi olacaktir.Rize maçinda da görevini yapti.İyiydi.

ChucKeR

bu hafta iyi gözükmesinin sebebi ilk defa geri düşmemizdi. rize çekilince mecburen çıkması lazım.bekin işi o.

1-2 defa da adamını kaçırdı ama asıl göze batan hücumdaki ozan. ayakları birbirine dolaşıyo, halısahadaki kendimi gördüm  :(

ngonge

Ben pek beğenmiyorum Ozan'ı. İyi görünüyor aslında, ama çok dengesiz müdaheleleri var, uyduruk fauller veriyor rakibe. Kere gelince Turgay sağ bek oynasa çok daha iyi olur.

5trawberry

Çok etkisiz. Atağa kalkıyor Musa ile beraber aynı karede markaj yapıyor geri bomboş, ortaları hikaye. Çeki düzen şart.

55_samsun_55

çok yetersizdi bugün

emre

Umarım düşünüyorsundur, bomboş pozisyonda 2 tane top geldi peş peşe nasıl adam gibi orta açamadım diye..

özkan

Dönen topa vuruş stiline bayıldım la tipsiz,ne o ayağı yalandan havalara sallamalar falan.

Nerdesin adeeeeeeeeeeeemmm  :kafa:

Theofanis Gekas

birisi şu mala murat yıldırım olmadığını topa vurmayı bilmediğini uzaktan vurmaması gerektiğini söylesin

Burak

altyapıdan birisini denesek belki birisini kazanırız. Bir pozisyonda koştu koştu bir tarafı çıktı zor yetişti bu kadar genç adamın bu haftada o topa zor yetişmesi sonra da geri dönememesi düşündürücü . İdare ediyor sağ tarafta sadece

binikalamadım

ozan ancak 6-2-2 çift sağ bek çift sol bek oynayan bir takımda ön sağ bek oynarsa kendini gösterebilir

cgr

Çok heyecanlı... İyi niyetinden şüphem yok, birşeyler yapmaya çalışıyor ama kapasitesi belli. Sürekli hücumu düşündüğünden geri dönüşlerde sıkıntı yaşıyor...