48 - Ozan Özkan

Başlatan cgr, 15 Ağustos 2012, 16:48:14

« önceki - sonraki »

Stoper

Hayırlı olsun.

Twitter adresi ; @ozanozkan48

Sioux

sağ bekte oldukça iyiydi.

Sol Açık

Özellikle savunma açısından hatasız oynadı. Farkedilmemiş olabilir ama soldan gelen hücumlarda stopere yaklaşması, kademeleri falan bence kusursuzdu.  :ok

Hücuma destek verdi mi? Hayır. Eğer onu da yapabilirse, Adem'den iyi olabilir. Çünkü görebildiğim kadarıyla temel futbol bilgisi çok iyi...  ;)

Ertuğrul Sağlam

Ozan'da sanki Adem mayası var yürümeside ona benziyor.

Jnr.Serkan

Defansif olarak sağlam bir bek.İlk maç olmasındanmıdır bilmiyorum ama hücum konusunda çekingendi daha çok.Ben daha iyi olacağına inanıyorum.Top rakipteyken içeri giriyor göbeği kalabalıklaştırıyor,top kanada açıldığı zaman bölgesine geçip adamına yapışıyor.

ahmetsefa55

Samsunspor kimleri topcu yaptı.
senı de yapar.2 ay sonra ileri çıkıp isabetli ortalara başlar

babasamsunlu

vay anasını yaaw diyesim geliii  :evet: :evet: ;D

ChucKeR

çok çıkmasına gerek yok bence şaban öte taraftan deli gibi çıkacak zaten. kademeleri iyiydi , biraz daha çevik olsa keşke.

mehmet yılmaz

Göztepe deplasmanında da iyi oynadı. Sürpriz ama çok doğru bir transfer oldu bizim için.

Sol Açık

Ben Ozan'ın defansif yanını (2 maçtır) gerçekten çok beğeniyorum. Göztepe maçının ilk 20 dakikasında hücuma da çıkışlarını gördük ve bu açıdan da yetenekli. Çok iyi bir sağ bek kazandığımızı düşünüyorum.

Kaya

Stoper özellikli bir sağ bekimizin olması,Lokman'ın da daha serbest müdahaleler yapabilmesini sağlıyor..Çok yararlı bir bek Ozan..

samuray

ozan ademi aratmayacak gibi görününyor inşallah daha iki maç oynadı takım uyum sorunu aşıldıkça ofansif katkısıda olacaktır

55(tuncay)55

dogru transferlerden biri böyle devam ozan ;)

engiz

Bugün oldukça iyi oynadı.Hücuma sürekli destek verdi.Böyle devam et Ozan...

beşnumara

Yeteneği bu kadar iyi niyetli mücadele ediyor diyecek bir şey yok.