48 - Ozan Özkan

Başlatan cgr, 15 Ağustos 2012, 16:48:14

« önceki - sonraki »

Gorkem

Kaya

Alıntı yapılan: cezayir55 - 15 Ağustos 2012, 23:32:35
abdullah avcının tavsiye ettiğini kim söyledi

Sevgili cezayir55
Bilmiyorum forumu takip ediyor musun etmiyor musun ? Burada bizi bilgilendirmeye çalışan ve senin alıntı yaptığın kişi SAMSUNSPOR kulübümüzün basın sözcüsü..Bu nasıl bir soru ALLAH aşkına..Biraz daha birbirimize yardımcı olalım bence.Bir şey söylüyorlarsa doğrudur bitti..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Kaya - 16 Ağustos 2012, 04:08:07
Sevgili cezayir55
Bilmiyorum forumu takip ediyor musun etmiyor musun ? Burada bizi bilgilendirmeye çalışan ve senin alıntı yaptığın kişi SAMSUNSPOR kulübümüzün basın sözcüsü..Bu nasıl bir soru ALLAH aşkına..Biraz daha birbirimize yardımcı olalım bence.Bir şey söylüyorlarsa doğrudur bitti..

basın sözcüsü olduğuna emin misin kim söyledi

Serkan

yok canım öğretmen o yemişler sizi basın sözcüsü die ya sonrada yok şöle davranıyorsunuz diyorlar ya la abi...

Sercan

Ben Mehmet abiyle program yaptım, söylese bana söylerdi :)

babasamsunlu

vayy yönetimden torpillii  :kanka:

mehmet yılmaz

Abdullah avcı'nin tavsiye ettiğini abdullah avcı söyledi :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsuni - 16 Ağustos 2012, 11:20:00
Abdullah avcı'nin tavsiye ettiğini abdullah avcı söyledi :)
abdullah avcı olduğuna emin misniz dublorü olmasın ?

Serkan

cezayir55

Alıntı yapılan: Kaya - 16 Ağustos 2012, 04:08:07
Sevgili cezayir55

peki teşekkürler bilgiendirdiğin için

burakbas

Bandırmaspor taraftarının futbolcumuz hakkında yorumu :

AlıntıSağ bek oyuncusu ama stoperde oynayabiliyor. Bizde sağ bek olarak çok fazla hücuma katkısı olmayan fakat defansif özellikleri üst düzey bir oyuncu. Yerinde ve zamanında müdahaleleri dikkat çeker. Sert bir savunmacıdır. Kartepe kampında sakatlığı bulunuyordu, gözden çıkarılmasında biraz da bunun etkisi vardı.

ahmetsefa55

AlıntıGeçen sezon 15 maçta oynadı ve 12'sinde ilk 11 başladı. Bana göre Orhan'ın düşüş yaşadığı bir dönemde takıma fayda sağlayan bir oyuncu oldu. Sağ bek olarak hücuma katkısı olmayan fakat defansif özellikleri 2.lige göre üst düzey bir bek oyuncusu ve sert bir savunmacıdır.

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=87542&sid=e5494452e3337563aaa3a51c50abfa8a&start=260#ixzz23hW0qbBU

bandırmalı bır arkadas

Desiqner

Bugünkü Tarsus maçında ilk 11 başlamış.Sakatlığı ciddi değil sanırım.Umarım takımımızda kalıcı olur.

mehmet yılmaz

Fotoğraflarda orta boylu biri gibi görünüyordu. Ancak fizik olarak iyi durumda, uzun boylu sayılır. İnşallah faydalı olur Samsunspor'umuza.

samuray

inşallah faydalı olur takımımıza