95- Mehmet Yılmaz ( Keçiörengücü'nde Kiralık )

Başlatan Sioux, 13 Ağustos 2012, 01:33:10

« önceki - sonraki »

samuray

efesanelerden bahsediyorsun yaptığı iş ahlaklımı başkana dahi sormadan kaçırıp götürmesi sevilecek işler yaptığında seversin herkes gibi biende severdim ama bu yaptığını bağışlamak mümkün değil adam değilmiş karaktersiz

SametYılmaz55

23 Ağustos 2012, 23:38:05 #16 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2012, 00:03:58 SametYýlmaz55
Alıntı yapılan: Serkan - 23 Ağustos 2012, 09:45:46
İroni mi yapıyorsun ?

yanlış anlaşılma oldu galiba.Cenk'i övüyormuşum gibi anladıysan öyle bir durum yok.çakallık yapmak için alt yapımızdaki oyunculara sarıyor anlamında dedim Cenk için yazdığım kısmı.uzun yıllar faydalı olur kısmını da Mehmet Yılmaz için yazdım.Samsunspor'a bu yanlışı yaptıktan sonra Cenk'i övmem olmaz zaten

ahmetsefa55

mehmet yılmaz

Antalya kampının en iyilerinden biriymiş.

ahmetsefa55

bu arada hoca mehmet yılmazı çok tuttu sanırım.
her maçta oynatıyo.
zaten fb ile yaptıgımız alt yapı macında ızlemıstım.cok begenmıstım.
canberkten asagı kalır yanı yok yanı.sağ kanadımız 15 sene emin ellerde. >l<

beşnumara

Ben bu çocuğu izlemedim ve hala çözemedim. sağ ayak mi sol ayak mi bu kardesimiz?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 11 Ocak 2013, 16:51:57
Ben bu çocuğu izlemedim ve hala çözemedim. sağ ayak mi sol ayak mi bu kardesimiz?
sağ ayak.sağ açıkta.
canberk gibi birini düşün işte.boyutları fln da aynı.

ali ihsan

Alıntı yapılan: muhalif - 11 Ocak 2013, 16:55:29
sağ ayak.sağ açıkta.
canberk gibi birini düşün işte.boyutları fln da aynı.

Tekniği oldukça iyi,dikine gidebilen ve en önemlisi sorumluluk alabilecek bir tarzı var.Umarım üzerine koyarak gider...

babasamsunlu

rakiplere koyarak giderse çok daha memnun olurruz sayın Aliİhsan bey  :evet: :evet:

samuray

iy gelişmeler bunlar gençlerimizin başarılı olmasını canı gönülden diloyurm herkes gibi. bizi uzun yıllar götürürler herhalde

ahmetsefa55

AlıntıMehmet Yılmaz: Efsane Olmak İstiyorum

Teknik Direktör Besim Durmuş'un kamp kadrosuna dahil ettiği ve iyi performansıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncu Mehmet Yılmaz, ileride takımın efsane oyuncularından biri olmak istediğini söyledi.

Mehmet, şu anda tek istediğinin ilk 11'de yer alarak Kırmızı-Beyazlı taraftarların önüne çıkmak olduğunu da ifade etti.
AİLEM EN BÜYÜK DESTEKÇİM
En büyük destekçisinin ailesi olduğunu söyleyen genç yetenek, "Ailem her zaman benim yanımda oldu. Bana her konuda tam destek verdiler. Ben de onları utandırmamak ve benden beklentilerini boşa çıkarmamak için çalışıyorum. Bana güvenen hocalarımın da yüzünü kara çıkarmayacağım" dedi.
BEN HAZIRIM
Futbol yaşantısında Samsunspor'un efsane oyuncuları arasına adını yazdırmak istediğini belirten Mehmet, "Hocamız Besim Durmuş beni kampa getirerek şans tanıdı. Ben de bunu en iyi şekilde kullandığıma inanıyorum. Kutsal formayı kapmak için futbol adına ne gerekiyorsa yapmaya hazırım" diye konuştu.
HERKES ÇOK HIRSLI
Takıma transfer edilen ağabeylerini çok beğendiğini ifade eden genç futbolcu, "Takıma ayrı bir hava geldi. Herkes çok hırslı ve çok istekli. İkinci devre bizden beklenen skorların alınacağına inanıyorum. İlk devrenin tam tersi olacak. Taraftarın yüzü gülecek" şeklinde konuştu.
OKUL TAKIMINDA BEĞENDİ
Futbola Genel Koordinatör Hasan Şengün sayesinde başladığını belirten Mehmet, sözlerini şöyle tamamladı: "İlkokul takımında oynarken Hasan hocamız beni izlemiş ve beğenmiş. Ailemin de izniyle Samsunspor'un alt yapı takımlarında forma giymeye başladım. Bu şans bana verildiği için çok mutluyum."

Halk Gazetesi

beşnumara

Besim hoca genclere süre veren genclerle ilgilenen hocadır. Hocam bir maçın son 15 dakikası musa sinanin yerine şu cocugu sahaya sürsen nasıl olur?

Desiqner

Valla çok merak ediyorum bende nasıl oynayacağını.U-18'de falan perişan ediyor çocukları..

Shane_Falco

Lig'de rahatlarsak son haftalara doğru forma şansı bulacaktır diye düşünüyorum ;)

emre

İlk defa izledim sanırım. Hızlı ve tekniği iyi. Bir pozisyonda özellikle çok iyi sıyrılıp dribbling yaptı. Fiziksel olarak kendini geliştirirse çok iyi bir ilk 11 oyuncusu kazanırız.