22- Adem Alkaşi (Elazığspor'a transfer)

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:37:22

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

30 Ağustos 2009, 16:37:22 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2012, 05:20:56 Cheregi
AlıntıADEM ALKAŞİ   

Doğum Yeri  : İSTANBUL 
Doğum Tarihi  : 14 Nisan 1984 
Uyruk : TC 
Futbolcu Temsilcisi : 
Lisans Bilgileri 
Lisans No  : 596047 
Kulüp  : DARDANELSPOR A.Ş. 
Sözleşme Başlangıç T.  : 16 Ocak 2008 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2010

Turhan Hoca'nın eski öğrencilerinden. Bizler için kapalı kutu, inşallah iyi çıkar ve Murat, Turgay, Oktay gibi bizimle isim yapar.

berusa55

Turhan hocamıızın bir bildiği vardır diyoruz artık ne diyelim. Boş adam olsa Samsunspor'umuza getirtip risk almak istemez sanırız. Artık kim geldi nerden geldi ortalık karıştı vallahi. Oruçlu kafayla idrak da edemiyoruz.  :D

BekiRcaN_5s

demi şu takım bi otursa da artık maçlara kendimizi versek kim nerde nası oynuyo görsek artık :)

germencisse

yok pahasına sattığımız can ulunu mumla arıyacak yönetim...

Sadece Samsunspor

Hayırlı olsun inşallah güzel işler çıkarır

şimşek_55

Adem ı  tanıyorum.  Oktay ,Murat kalıtesınde  degıl ama  oyun okuması ıyı.  FEna oyuncu degıl.  Patlama yapmaz  ama  kaybolmazda

**KaR6**

Efsane hocalarımızdan Mitrovic ile konusma fırsatım oldu, biliyorsunuz kendisi uzun süre Çanakkale'de Sportif Direktörlük yaptı.. Adem'i sordum, iyi bir bek oyuncusu oldugunu, en buyuk özelliğinin de hızı oldugunu söyledi.. Ağır defansımıza ilaç olabilir, heyecanla bekliyorum..

BekiRcaN_5s

abi adam öyle dediyse doğrudur.. herkes düşmemeye oynicaz diye düşünüyo ama ben hala bu sene farklı olacak görüşündeyim

gozgoz yýlmaz

Fizik itibarıyla akrep Nalan'ın az daha idmanlısı gibiydi bugün.

Lige hiç hazır değil.

**KaR6**

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ağustos 2009, 18:04:11
  en buyuk özelliğinin de hızı oldugunu söyledi.. Ağır defansımıza ilaç olabilir, heyecanla bekliyorum..

utanıyorum kendimden.. mitrovice de guvenemiceksek lanet olsun böyle işe..

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 07 Eylül 2009, 01:44:32
utanıyorum kendimden.. mitrovice de guvenemiceksek lanet olsun böyle işe..

slov motion adem diyelim biz buna...

hızlı olabilir belki ama tampon genişliği çok fazlaydı. Demek ki kötü bir profesyonel, yazın bol bol hamburger yiyip enini genişletmiş.

**KaR6**

hazır olmadan oynatanda da kabahat var tabi ama dediğin doğru gozgoz abi, adam bakacak kendine topcuysa, maşallah benim kadar var malum yeri.. yine de kotu topcu olmadıgına, zayıflarsa iyi olabileceğine inanmak istiyorum.. hataları ağırlığındandı sanki, izledin sanırım maçı?

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 07 Eylül 2009, 01:50:24
hazır olmadan oynatanda da kabahat var tabi ama dediğin doğru gozgoz abi, adam bakacak kendine topcuysa, maşallah benim kadar var malum yeri.. yine de kotu topcu olmadıgına, zayıflarsa iyi olabileceğine inanmak istiyorum.. hataları ağırlığındandı sanki, izledin sanırım maçı?

Kesinlikle tamponundan hataları. O kadar büyütmüş ki kamyoncu lafı bile yazılır.

Ne senden geçilir ne de kahrın çekilir :(

Erirse, düzelebilir. Ama o paket 1 ayda zor erir.

babasamsunlu

görüşlerinmize  sonuna kadar katılıyorum ama  maç 1-0 ken direkten dışarı çıkan topu gol olsaydı çok güzel olacaktı..ama henüz kesinlikle hazır değil...

Kais

bence biraz daha hızlı olsa iyi oyuncu.