Adnan GÜNGÖR

Başlatan kaan, 02 Ekim 2008, 14:34:35

« önceki - sonraki »

sadece55

seneye iddaalı bir takım kurulucağına göre seneye adnan musa ve mehmet nas gibi isimleri geri alırsak bir kaç takviyeyle lige çıkarız rahatça

CeLiL_55

Alıntı yapılan: erdo55 - 04 Ekim 2008, 21:51:09
seneye iddaalı bir takım kurulucağına göre seneye adnan musa ve mehmet nas gibi isimleri geri alırsak bir kaç takviyeyle lige çıkarız rahatça
o dediğin futbolcularımızı geri alabilmemiz için Süper Lige çıkmamız lazım yoksa gelmezler düzenlerini bozupta bankasya ligine..

maço

hayallerının takımında basarılar BUYUK! kaptan

bızde bu kafa varken adnanı gerı alırız

gerıye bakma be SAMSUNSPORUM

Kais

Adnan Gungor pazartesı yanı 5 ekım de cıftlık deydı samsunda yanı

guvensolmaz

Kendisini tanırım, bi alıp veremediğim yoktur. Kendisi Tekkeköylü olmakla beraber fanatik bir gs.lidir ! Bu arada nedendir bilemem hiç bi zaman sevmedim onu

Sadece Samsunspor

beyler adnan parasına bakar istediği kadar yedek otursun yine parasını alıyor onun için bi sorun yok, kendiside zaten o takımda ilk 11e en kolay maçlarda son 20 dk. girer, adam hem parasını zamanında alıyor hemde maçta oynamış tabiiki maçtan sonra eğlenir :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 01 Kasım 2008, 21:23:04
beyler adnan parasına bakar istediği kadar yedek otursun yine parasını alıyor onun için bi sorun yok, kendiside zaten o takımda ilk 11e en kolay maçlarda son 20 dk. girer, adam hem parasını zamanında alıyor hemde maçta oynamış tabiiki maçtan sonra eğlenir :)

sen de maşallah polyanna gibisin yaa.. herkesi savyn savun nereye kadar? samsunsporun efsanesi diyosan gidip oynamicak trabzon formasıyla, dogru diyo 35ama55..

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Kasım 2008, 21:27:52

sen de maşallah polyanna gibisin yaa.. herkesi savyn savun nereye kadar? samsunsporun efsanesi diyosan gidip oynamicak trabzon formasıyla, dogru diyo 35ama55..

ben savunmak için demedimki adamın işi iş hiçbir maçta oynamıyor en kolay maçlarda son 20dk. giriyor parasınıda takır takır alıyor maçtan sonrada bu kadar güzel olayy varken kolbastı oyanaması normal ;D

kumköylü ahmet

trabzonun ikinci golu cok guzel akil dolu bir gol.Adnan Gungor daha gungoremedi zavalli gormesinde zaten daha beter olsun....babasinin dedigini yerine getirdi devam etsin isde

gozgoz yýlmaz

Adnan bizim tarimizde yeri olacak bir futbolcu olmadı bana göre de.
Bu yüzden bu bölümde yeri olmamalı.
TS'ye gidişi de gidişinden sonraki tavırları da tama bir yalakalık misali. 35ama55'in tespitlerine harfiyyen katılıyorum. Kendimi lazlara kabul ettireceğim, ben de onlardanım diye bu kadar kasmasına lüzum yok.

Adnan, TS'ye futbol oynamaya değil kolbastı oynamaya gitmiş anlaşılan.
Zaten toplasanız futbol oynadığı süre kolbastı oynadığı kadar yoktur.

kapalý

adnan da tanju gibi bir samsunsporluyum der bir trabzonsporluyum istanbul takımlarından birinede giderse hangisine giderse ben aslında fbliyim gsliyim beşiktaşlıyım der karaktersiz

Recep

ŞU BAŞLIĞI KOLBASTI ADNAN DİYE DEĞİŞTİRİRMİSİNİZ LÜTFEN :) :) :)

Baskent_Samsunspor

kolbastı adnan değil DANSÖZ ADNAN

yazıklar olsun sana be futbolda umarım en başarız adam olursun

harbisamsunsporlu5517

buhafta emre balaktan aldığı 55 numaralı formayla kolbastı oynadı sanırım sıtedekı yazılanlardan haberdar oldu beyfendı yazıklar olsun sana musadan adamlık dersı al bıraz

CeLiL_55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 17 Kasım 2008, 11:51:01
buhafta emre balaktan aldığı 55 numaralı formayla kolbastı oynadı sanırım sıtedekı yazılanlardan haberdar oldu beyfendı yazıklar olsun sana musadan adamlık dersı al bıraz
aynen katılıyorum arkadaşım sana Musa'dan ADAMLIK dersi al adnan efendi.