Adnan GÜNGÖR

Başlatan kaan, 02 Ekim 2008, 14:34:35

« önceki - sonraki »

kaan

02 Ekim 2008, 14:34:35 Son düzenlenme: 28 Ekim 2018, 16:00:29 kaan
..

**KaR6**

Adnan'ın Samsunsporlulugunu kimsenin tartısabilceğini sanmıyorum.. tek yanlışı 'eğer söylediyse' o sözlerdir.. Kendisinin kişiliğini de severim, iyi insandır.. keşke gittiği yerde 'sadece kendisi' başarılı olsaydı da daha iyi takımlarda oynasaydı.. teşekkürler herşey için...

veis

kupa maçında da bir gol atdı insan seviniyor böyle şeylere ama umarım söyledigi kelimeler basının uydurmasıdır ve bizim eski kaptanımız olarak bizde yaşar.nasıl mehmet nas musa aydın bizim çocuklarımızsa adnanda öyledir.

Clint_Eastwood

Çocukluk rüyası olan bordo-mavi renklerle başarılar diliyorum!

veis

nedenli dogru bir hbr bilinmemekle beraber onunda açıklama yapmaması şaşırtıcı.

cembaba

arkadaşlar bende katılmıyorum bu sozlere.. adnan oyle kelımeler demıs olsa bıle, verdıgı emekler gozardı edılemez dıye dusunuyorm.. o takımını sewmeseydı sozlesme yapmadan hemen trabzonspor a kacabılırdı.. yanlıs hatırlamıyorsam kulubumuz para sıkıntısı cekerken 150.000 $ gıbı bir mebla ya gitti.. herşeye ragmen bızım yanımızdaydı. Allah yolunu acık etsın.. Şimdi Adnan' a laf etmek zamanı degıl.. Su an kadromuzda oynayan Genclerımızın yanında olma zamanıdır. Cunku Onlar Bizden az bişey destek görünce(Antalya-Gungoren Maclarında) oldugu gıbı cosuyorlar. Bu Zor Gunlerde Takımımızı Bırakmayalım.. Adnan Güngör' e Başarılar Futbol Yaşantısında..

Sadece Samsunspor

adnan güngör'ü en çok sevenlerden biride benim her ne kadar şahsi olarak tanımasamda kendisinin samsunsporluluğundan şüphe etmiyorum lig düşünce hemen kaçmadı diğerleri gibi - takımda kaldı, adnan çok iyi futbolcu umarım trabzonda'da başarılı olur geçen haftada türkiye kupasında gol attı, adnan'a hayatında başarılar

veis

ben adnanın trübünler önüne gelip formaya sarılıp agladıgı günleride bilirim kaptanlıgındaki asil duruşunuda belki sözler yanlış belkide dogru ama sonuçda kaptanımızdı ve inanıyorumki adnan bu sözleri söylememişdir.

kuzey55

ya biz bu kafayla bu durumlardan daha kötü duruma düşeriz.nasıl guru var bizde bilmiyorum.ya adam ben trabzonluyum.hayallerimin takımına geldim diyor.ve hala samsunsporlululgundan bahsediyorsunuz.gittiği takım ts farkındamısınız bilmiyorum.ben serkanın,kenan ın yanında adnanın anılmasından rahatsız oluyorum.çünkü ona samsunsporlu demek kenan ve serkana hakaret olur...ben hiçbir zaman adnanı samsunsporda görmek istemiyorum...hayallerinin takımında tribünde otursun...

kuzey55

bonservisi elindeydi adnanın...para kazandırmadı...

"Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldim. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, sürekli hedefe koşan bir camiada yer almak beni heyecanlandırıyor. Rahmetli babam ve amcamın vasiyeti olan Bordo-Mavili formayı giymekten çok onurlu ve gururluyum'' dedi.

Trabzonspor, ilk imzayı Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör'e attırıyor. 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Adnan, "Hayallerimin takımına geldim" dedi

O dönemlerde Galatasaray'da forma giyen ve istese daha uzun yıllar bu formayı giyebilecek Nuri Asan'ın; Samsunspor'un kurulmasının ardından koşarak bu takıma gelmesi ve gelirken bir ders niteliğinde kulaklara küpe olması gereken sözleri...
    "Samsun benim memleketim. Samsunspor'da benim hayalim. Hayallerimin takımı varken, bir başka takımda oynamam olmaz."

Hayallerinin takımı Samsunspor'a gelmek için Galatasaray'ı elinin tersi ile iten Nuri Asan'ın ismi, Samsunspor Tesisleri'nde ölümsüzleşmiş durumda.
    Hayallerinin takımı Trabzonspor'a giden Adnan Güngör'ün ismini de, Trabzonspor Tesisleri'nde görmek ise nasip olur mu, bilinmez.

bunun üzerine bişey söylememize gerek yok sanırım işin özeti yokarıdaki son 2 cümlede...

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Ekim 2008, 11:39:47
bonservisi elindeydi adnanın...para kazandırmadı...

"Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldim. Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, sürekli hedefe koşan bir camiada yer almak beni heyecanlandırıyor. Rahmetli babam ve amcamın vasiyeti olan Bordo-Mavili formayı giymekten çok onurlu ve gururluyum'' dedi.

Trabzonspor, ilk imzayı Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör'e attırıyor. 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Adnan, "Hayallerimin takımına geldim" dedi

O dönemlerde Galatasaray'da forma giyen ve istese daha uzun yıllar bu formayı giyebilecek Nuri Asan'ın; Samsunspor'un kurulmasının ardından koşarak bu takıma gelmesi ve gelirken bir ders niteliğinde kulaklara küpe olması gereken sözleri...
    "Samsun benim memleketim. Samsunspor'da benim hayalim. Hayallerimin takımı varken, bir başka takımda oynamam olmaz."

Hayallerinin takımı Samsunspor'a gelmek için Galatasaray'ı elinin tersi ile iten Nuri Asan'ın ismi, Samsunspor Tesisleri'nde ölümsüzleşmiş durumda.
    Hayallerinin takımı Trabzonspor'a giden Adnan Güngör'ün ismini de, Trabzonspor Tesisleri'nde görmek ise nasip olur mu, bilinmez.

bunun üzerine bişey söylememize gerek yok sanırım işin özeti yokarıdaki son 2 cümlede...

Mustafa Kardeşim, Yanlışın var, bonservisi elinde değildi adnan' ın.. 150.000 $ gıbı bı meblaya gıttı dıye bılıyorum.. yonetımden bırı soylemıstı banada.

kuzey55

evet ama gitmeden önce samsunspor'a para kazandırmak için sözleşme yapacağını duymuş kendisi ayrıca bu söylemleri yoktu o dönemde adnan ın..sonrasında sözleşme yenilemeden gitmesi üzerine bu sözleri sarfetmesi hakkı yeşilyurt un özür dilemesine neden olmuş...çünkü adnan burdayken herkes seviyodu adnanın ben de dahil.ts gitsin yine severdik ama samsunspordan gidip hayallerimin takımına geldim demesi bitirmiştir.bu kadar kısa ve net...

kuzey55

transfer oldugu dönemde gazetelerde ve spor sitelerinde yazanlardı bunlar.ben bi tarafımdan uydurmuyorum...ve bu söylemleri inkar etmedi,çünkü ts lilere yalakalık yapacaktı...farkında olmamız gerekn bir konu hiçbir takım samsunspordan büyük değildir adnan bu lafları söyleyerek küçük düşürmüştür bizi ts ye yalakalık yapmak adına..SAMSUNSPOR isminin önemini ve değerini kavrayalım lütfen birazz...

kuzey55

biz yeri geldiğinde bir futbolcuya helal olsun,imparatorsun,kralsın deriz...ama yaptığı hata karşısında da eleştirmemiz kadar normal bişey yok.fikirlerimizi değişmesi futbolcunun yaptıklarıyla paralellik gösterir..kaptanımızda başımızın tacıydı,hata yaptı yanlış konuştu,,,tabiki emeklerine saygımız var ama bizim için bitmiştir...ts ye transfer olmadan önce kaptanımız,herşeyimizdi..şimdi hiçbirşeyimiz...herkesin savunduğu bir düşünce varsa ve bütün gelişmeler karşısında bu düşünce değişmezse bence bu körükörüne savunmak bağlanmak demektir,gerçekleri görmeden savunmaktır...elbet gelişmeler doğrultusunda kişilerin fikirleri olumlu veya olumsuz yönde değişebilir,değişmezse problem vardır...

CeLiL_55

Adnan bizdeyken çok severdim kendisini iyi bir oyuncumuzdu yürekten oynayan elinden geleni yapmaya çalışan biriydi Samsunsporda devam etmesini isterdim fakat madem gidiyosun bizim en nefret ettiğimiz takıma gidiyosun vede hayallerimin takımı ailemiz fanatik Trabzonsporlu kalbimdeki takım Trabzonspor gibi yorumlarda bulunarak kendisini seven Samsunspor taraftarını gönülden yaralamıştır Trabzonspora bedavaya gitti orda yerden yere vuruldu taraftarların çoğusu Adnanı takımda görmek istemiyor kendisine yazık etti daha iyi yerlere gelebilecek bir oyuncuydu kendi etti kendi buldu bize emeği olmuştur elbet ama hayallerinin takımı devre arası olmasa bile birdahaki sezon kesinlikle takımdan yollar Adnanı..!