45-Mohamed Larbi

Başlatan Kaya, 09 Ağustos 2017, 02:10:40

« önceki - sonraki »

Kaya

09 Ağustos 2017, 02:10:40 Son düzenlenme: 07 Ekim 2017, 21:42:36 Kaya

orucreis

Hayirlisi olsun insallah

mehmet yılmaz

Herhangi bir somut sebebi yok ama bu uşaktan çok ümitliyim. Büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.

sadece55

Dün idmanda izledim ayaklarına çok hakim değişik bir adam.Bence çok iş yapacak abi.

Shane_Falco

Kafamı kurcalayan tek kısım geçen sezonun ilk yarısındaki 15 maçta oynamamış. Büyük ihtimal o dönem bir sakatlığı vardı. 2.yarı ise 9'u ilk 11 olmak üzere 15 maç oynamış. Umarım beklediğimiz den de iyi çıkar.

atalanta8

bence ligin en flaş transferi çok can yakacak

cakir55

Osmanlı'da bi oyuncu vardı Hanni mi neydi ismi onun tarzında bi oyuncu gibi geldi bana inşallah onun gibi katkı verir.

sadece55

Fiziksel olarak bu ligde sıkıntı yaşamazsa çok iş yapar.

tactician

çok top çalacak bir yapıda değil ama uç bölgede aradığımız üretkenlik için anahtar isim olabilir. tümer metin stilinde bir oyuncu

Burak

Larbi çıktıktan sonra ikinci devre takım toparlanamadı

ngonge

Alpay 45 dakikadan fazla zaman vermiyor ancak bana daha hazır göründü. Şu ana kadar gelen yabancılar arasında en iyi olabilir. Zaman gösterecektir.

samsun 55

Capraz baglari koptu ilk yariyi kapatti diye haberler var

Sadece Samsunspor

Yok artik aldigimiz en iyi yabanciydi

özkan

eprianu

Resmi açıklama geldi.

"Sivasspor'la oynadığımız 19. Cumhuriyet Kupası Maçının 49' dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Mohamed Larbi'nin, bugün kesinleşen MRI sonuçlarında ön çapraz bağlarının koptuğu, buna bağlı olarak ameliyat olacağı ve yaklaşık 6 ay sahalardan uzak kalacağı belirtilmiştir."

http://samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3179