Jeroen LUMU

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:40:17

« önceki - sonraki »

orucreis

Yapmayin bu liglerde bu takimda kimleri gorduk. Bu kadar bile oynayamayan

ata55

Güven verilirse toparlar. Hemen kestirip atmayalım.

sadece55

Adam 2 maçtır tam oyuna ısınacak top almaya başlıyor Pat osmanım çıkarıyor. İlk yarı o golü atabilseydi dönüm noktası olabilirdi.

Karabudun

Heyecanlı adam. Daha serinkanlı davranıp kontrollü oynarsa bu ligde fevkalade iş yapar. Bence ışık veren bir oyuncu.

özkan

Hiç bişey olmaz bundan

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 09 Mart 2017, 00:38:04
Halı sahada adam eksik olsun çağrılmaz,o kadar kalitesiz ve vasat bir oyuncu. Eğer bu sezon ligde kalır ve gelecek sezon Süper lige oynayacak bir kadro kurulacaksa Brands,Lumu gibi vasat yabancılarla play off bile oynayamaz bu takım. Nereden buluyorlar böyle kalitesiz adamları anlam vermek mümkün değil,kim yapıyor bu transferleri?

Halı sahaya bile çağrılmaz bu arkadaşımız,kesinlikle bu ligin oyuncusu değil. Osman Özköylü Lumu ve Brands transferlerinde başarısız olduğunu kabul etsin. İkisi de çok vasat yabancılar,bu ligde yabancın iyiyse daima 1 adım öndesin ancak mevcut kadroda tek kaliteli yabancı oyuncumuz Kone. Tamam devre arası iyi oyuncu bulmak sıkıntı da en azından Türkiye liglerinde oynamış yabancı oyuncular alınabilirdi. Bu 2 arkadaş yerine vasatın üstü bilindik 2 yabancı alınsaydı belki birkaç puan daha fazlamız olurdu.

55.hakan

Senin yapman gerekeni Kone yapıyor ne ayaksın video topçusu musun?

MeL_55

cok cekingen, hic sorumluluk almiyor.
osman hocanin brandsi silmesi lumuyu baya korkutmus.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 09 Mart 2017, 00:38:04
Halı sahada adam eksik olsun çağrılmaz,o kadar kalitesiz ve vasat bir oyuncu. Eğer bu sezon ligde kalır ve gelecek sezon Süper lige oynayacak bir kadro kurulacaksa Brands,Lumu gibi vasat yabancılarla play off bile oynayamaz bu takım. Nereden buluyorlar böyle kalitesiz adamları anlam vermek mümkün değil,kim yapıyor bu transferleri?

Aynı görüşteyim,halı sahada bile oynayamayacak adamlar Samsunspor'da oynuyor malesef. Brands ve Lumu bu iki arkadaş sezon sonu gönderilmeli.

Musti

İlk yarıda takım ısrarla sol taraftan oynayınca pek topla buluşamadı hatta kasıtlı olarak 4-5 pozisyonda defans arkasına sarkmasına rağmen top atılmadı. Ancak ilk yarıda 3 pozisyonumuzdan 2'si onun kanadından ve çabasından geldi.

İkinci yarıda oyunda kaldığı sürede ilk yarıya oranla daha çok topla buluştu ve risksiz oynadı. Pozisyonu zorlamaktan çok garanti paslarla oynadı. Bunun ilk yarıdaki koşularına cevap alamamasından olduğunu düşünüyorum. Çekingen oynadı.

Oyun görüşü ve pozisyon bilgisi yüksek. Teknik bir oyuncu ancak mücadele gücü düşük. Sırf bu yüzden Osman Özköylü'nün ve taraftarların gözüne giremiyor.

tactician

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994
Aynı görüşteyim,halı sahada bile oynayamayacak adamlar Samsunspor'da oynuyor malesef.

Tamam bu görüşünüzü daha önce iki kere daha yazmıştıniz.
Sizin gibi arkadaşlara önerim hali sahada oynadığınız bir maçı videoya kaydettirin ve seyredin. Ne demek istediğimi; şu an oynanan profosyonel futbolun hız ve fizik güç olarak nerelerde olduğunu o zaman daha rahat idrak edebileceksiniz.

Musti nickli arkadaşımız gibi oyun goruşunun hizinin ve teknik kapasitesinin ben de iyi olduğunu düşünüyorum
Öte taraftan özgüven, fizik güç ve adaptasyon  noktasında çok geride halen. Özgüven ve adaptasyon belki zaman içerisinde aşılabilir ama fizik güç konusunu hiç bir zaman asamayaçağını ve bu ligde tutunamayacğını düşünüyorum

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: töngel - 17 Mart 2017, 22:11:06
Tamam bu görüşünüzü daha önce iki kere daha yazmıştıniz.
Sizin gibi arkadaşlara önerim hali sahada oynadığınız bir maçı videoya kaydettirin ve seyredin. Ne demek istediğimi; şu an oynanan profosyonel futbolun hız ve fizik güç olarak nerelerde olduğunu o zaman daha rahat idrak edebileceksiniz.

Musti nickli arkadaşımız gibi oyun goruşunun hizinin ve teknik kapasitesinin ben de iyi olduğunu düşünüyorum
Öte taraftan özgüven, fizik güç ve adaptasyon  noktasında çok geride halen. Özgüven ve adaptasyon belki zaman içerisinde aşılabilir ama fizik güç konusunu hiç bir zaman asamayaçağını ve bu ligde tutunamayacğını düşünüyorum

Bu lig sert bir lig ve ne kadar teknik oyuncu olursan ol en az rakip kadar koşmuyorsan,mücadele etmiyorsan ve de kuvvetli değilsen  teknikliğinde bir işe yaramaz. Osman Özköylü bizden daha iyi biliyor bu konuları,o zaman bu lige uygun yabancılar aldırsaydı da biz de bunları yazmak zorunda kalmasaydık.

5trawberry

Geldiğinden bu yana bir çalım attığını görmedim. Böyle futbolcu olmaz

brigand

İlk devreyi çok çabuk unutmuşuz :) Göksu'nun, Kenan'ın, Sevgi'nin oynadığı yerde bin kere oynar.   

orucreis

Alıntı yapılan: 5trawberry - 17 Mart 2017, 23:17:08
Geldiğinden bu yana bir çalım attığını görmedim. Böyle futbolcu olmaz

Antep macinda ceza sahasi icinde iki kisiyi tek harekette gecip daha sonra kaleciyi gecmisti ama sanssizdi ki top ayagina dolandi kaleye atamadi topu