33 - Chikeluba Francis Ofoedu

Başlatan cembaba, 14 Ocak 2015, 10:44:49

« önceki - sonraki »

isa55

Takımın olmazsa olmazı durumunda. Allah sakatlıklardan korusun.

orucreis

Dün akşam ayağı attı herhalde baya yatıp yatıp kaldı yerde inşallah önemli birşeyi yoktur

beşnumara

Çizgiye yakın oynadığı zaman daha etkili ataklar yapıyoruz. Maç içinde  bazen Cizgiye yakın bazen en uçta yer degistirerek oynamali. Nazar değmesin.

55.hakan

Kontrolsüz güç güç değildir sözünü sakatlandığı pozisyonda haklı çıkardı.Zaten öndesin git kaleye vursana bilader daha içe kıvrılıp nereye gidiyorsun.Zorlamaya bağlı kramp girdi ve maçı erken terketmek zorunda kaldı.Bunun yanında soldan içe katetmeleriyle takımın enerjisi durumunda.Sadece biraz daha kafasını kaldıracak gerektiğinde pasını verecek önüne top atılırsa durdurulması zor gerçekten.

berusa55

Dünkü sakatlanışı umarız bu cuma oynamasına mani değildir.

oguz_5528

Pskolojik olarak yıprattı karşı tarafı :)

muzaffer4

Boluya karsı Oynaması zor diyorlar
ekigho nun durumu nasıl o oynayacak mı?

binikalamadım

orucreis

1462-1 takım müsfettesine gerekeni yapacaktır

55.hakan

Fransız devi Samsun'lu forvetin peşinde

-SPORX DIŞ HABERLER- PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un Nijeryalı golcüsüne dev bir talip çıktı.

France Football'un haberine göre Fransa Lig 1 ekiplerinden Bordeaux, Samsunsporlu Chikeluba Ofoedu'yu takibe aldı.

Samsunspor ise sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki oyuncuyu izlemeye alan Bordeux'nun devre arasında girişim yapabileceği ve 1 milyon €'luk teklif hazırladığı ifade edildi.

PTT 1. Lig'de 16 puanla, lider Karabükspor'un 2 puan gerisinde 5. sırada bulunan Samsunspor forması giyen Ofoedu, çıktığı 8 maçta 3 gol, 3 asistlik performans sergiledi.

http://www.sporx.com/fransiz-devi-samsunlu-forvetin-pesinde-SXHBQ499851SXQ?utm_source=twittercom&utm_medium=sporxtwitter&utm_content=daily&utm_campaign=IcerikPaylas

erkutdem55

İsteyen istediği yere gider.Zaten kaç maçtır bir halt oynadığı yok.Kıçı kalkan futbolcular arasına sokuyorum artık ofiyi.Bana bugünkü sakatlığı da hiç inandırıcı gelmedi.

beşnumara

Sezon sonu sözleşmesi bitiyor diye umursamiyor. Zaten disiplinsiz bir yapısı var. Ofi gider başkası gelir. Antalyaya satmadik diye umursamiyor.

Sadece Samsunspor

Umar gibi olmasında en azından 1 trilyon alsınlar onada razıyız

orucreis

Bu sezon oynarsa kendi bilir oynamazsa seneye süper ligin malul yedekleri arasında kendını bulur.Bu performans ve vurdum duymazlıkla kımse senın kaprısını cekmez kulubeye mahkum eder

Sol Açık

Ofoedu bizim takım için çok önemli bir oyuncu. Ama "1 milyon €" falan şu anki mali durumumuz düşünüldüğünde iyi rakam.