33 - Chikeluba Francis Ofoedu

Başlatan cembaba, 14 Ocak 2015, 10:44:49

« önceki - sonraki »

cembaba

14 Ocak 2015, 10:44:49 Son düzenlenme: 25 Ocak 2015, 16:25:14 brigand
Ofoedu hayırlı olsun. Her iki kanatta da oynayabilen, dikine mesafe kateden, gol yollarında etkili bir oyuncu. 1461 Trabzon'da oynayıp, Karşıyaka'ya transfer olan Nijeryalı, Umar'ın yerine transfer edildi. Umar'dan daha faydalı olur inşallah.

Shane_Falco

Kafasini futbola verirse faydali olacaktir. Devre arasinda yapilabilecek iyi transferlerden. Hayirli olsun...

Sol Açık

Oynadığında, bu lig için gerçekten çok etkili bir oyuncu. Kesinlikle ihtiyacımız olan bir bölgeye yapılmış bir transfer. Umar'dan sadece 3 yaş büyük, yani genç de bir oyuncu. Bence Umar daha "akıllı" bir oyuncuydu, ama Ofoedu da potansiyel olarak Umar'dan daha az yetenekli değil.

"Ben ümitliyim, iyi bir hoca ile çok etkili olabilir" diyeceğim. Ama hoca konusunda sıkıntımız var!

Umarım Umar'ı unutturur...

orucreis

Hayirli olsun. Insallah faydali olur. Her iki kanatta oynamasida ayri bi guzel

celebi

bir foto yok mu yav forma ile yada sözleşme imzalarken

beşnumara

Var abi. Arkadaşlar yükler.
Yetenek olarak bizi taşır ama beyin olarak çok sıkıntılı biri. Büyüyememis bir yapısı var. Çıldırtacağı zaman ekighodan daha fazla çıldırtır. Allah sabır versin bize. İnşallah yanılan ben olurum.

##kdc##

1 - 0 'dan 2 - 1 yenildiğimiz 1461 maçında bize iki golü de bu adam mı atmıştı yoksa ben mi öyle hatırlıyorum?

beşnumara

##kdc##

Teşekkürler abicim, beni aydınlattığın için  :-*

maraton

jean

Ilk yari 2-1 aldigimiz karsiyaka macindada atti

Kaya

Denizli maçının ilk yarısında bir asist iki tane de net gollük pas attı.

Böyle takım oyununu benimseyip,sol beke böyle yardım ederse inanılmaz faydalı olacak gibi.

Sadece Samsunspor

umarın tecrübeli hali bence. ayakları sağlam. cuk diye oturmuş takıma

sadece55

Umardan daha bitirici hareketleri var Ancak defansa yardım konusunda bayağı sıkıntılı.Oyunu pek takip etmiyor gibi geldi bana.

55(tuncay)55

maaşallah nazar değmez inşaallah  :D