Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Sadece Samsunspor

Raqua55

Boluspor hic bir sey yapmadan 3 puan aldi ne savunma ne hucum. Bu sene degisik bir havadalar. Bunlari saf disi birakmamiz gerekiyor.Giresunsporun ciktigi seneki hava var bunlarda.

muzaffer4

Boluspor'un oyununu hiç beğenmiyorum 6 galibiyetin 5 tanesi 1-0 bitmiş. Böyle Nereye kadar giderler bilmiyorum

Raqua55

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 12 Kasım 2022, 22:36:42Boluspor'un oyununu hiç beğenmiyorum 6 galibiyetin 5 tanesi 1-0 bitmiş. Böyle Nereye kadar giderler bilmiyorum

Gol yemiyorlar. Girsunda boyleydi. Sonradan bir seri yaptilar durduramadik.

Sadece Samsunspor

Bolu boyle devam edemez cok yasli bir takim ben ihtimal vermiyorum sahsen

Raqua55

Izmirdeki olan olaylari gorunce furboldan sogudum. Neyin kini Neyin ofkesi bu. Fisek atmak nedir ayni zamanda sopa ile kaleciye o mesafeden oldururcesine vurmak nedir?Mac sonunda bicaklanan Altayli 21 22 yasinda ki bir cocuk.

Tamam tribun olsun bagiralim atlayalim besteler olsun sevinelim uzulelim gerekirse aglayalim ama bu olaylar agir seyler. Ailecek mac izlemek bile imkansiz olmus. Vallahi bole olacaksa deplasman yasagi tekrardan gelmeli. Kimse bunlar in vebalini veremez.

emre

Allah rahmet eylesin. Haberi duyunca belki de maçtan çıkınca trafik kazası geçirdi diye düşünmüştüm gerçekten öyleymiş. Hayat çok enteresan.

55.hakan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

jean

Sol Açık

Sezonun ilk yarısının bitmesine 3 maç kala, bay haftamız da geçmişken 2.sıraya yükselmiş olduk. Devre sonuna kadar 2 iç saha (Y.Malatya ve Adanaspor) ile 1 deplasman (Bodrum) maçlarından alacağımız minimum 7 puanla 2.devreye çok daha iddialı girmemiz mümkün. Hatta peşinden içeride Altay ve dışarıda Eyüp maçlarını da alabilirsek lider olma şansımız bile olabilir.

Sezon içinde yaşadığımız onca badireye rağmen, ilk 2 şansımızın bu kadar kuvvetli devam etmesi önemli bir şans ve ayağımıza gelen bu şansı tepmemeliyiz.