5 - Doğan Erdoğan

Başlatan ahmetsefa55, 23 Ağustos 2012, 14:23:40

« önceki - sonraki »

yavuzselim

bide milli takımlar niye kötü durumda diyorlar bunun gibiler milli takım oyuncusu olursa

55.hakan

Doğan a verilen kırmızı yanlıştı.Kızılması gerekiyorsa ilk kızılması gereken hakemdir.O anda maçın kaderiyle oynadı.

RT55

Ben bu çocuğun büyük yetenek olabileceğini asla düşünmedim düşünmüyorum..inşallah yanılırım..

beşnumara

Yediği kart ile ilgili eleştiri yanlış. Hakemin kararı çok ağır. O pozisyon kırmızı olamaazz.

orucreis

Hakem maçıda yedi doğanıda.... :x(( :x((

Raqua55

Yediği kart ağırdı kırmızılık bir durum yoktu.Haftaldır top oynuyo olumlu ne bir hareket ne bir mücadele kötü oynayabilirsin ona bir lafım yok.Ama mücadele etmeyip sahada Artist Artist gezeceksen kaybol git.18 yaşında Samsunsporda A takımda oynayabiliyosan haline şükret şaçma sapan twitler atma.Bazen kalparın gençleri oynatmamasını anlıyorum 2 maç oynayan Film artisti kesiliyo.Yetenek konusundada ben maalesef doğanın çok yetenekli olduğunu düşünmüyorum.

eprianu

Maalesef diğer hususlarda olduğu gibi Doğan konusunda da Kalpar haklı çıkıyor gibi.
Kalpar'a o kadar laf ettik gençleri oynatmıyor diye.

brigand

Bugün Kayseri - Buca maçında aynı pozisyonun kasti olanına hakem sadece uyarı verdi ve devam ettirdi. Doğan'ın kişisel gelişimini tamamlaması ayrı bir konu ama yediği kırmızı kart bu eksikliklerinden değil hakemin şartlanmasından kaynaklandı. Yine de biraz erken olgunlaşabilirse kendisi için en iyi olanı yapar.

ngonge

Daha sayılı maça çıkmış genç bir oyuncuya biraz fazla nefret besleniyor gibi geliyor bana. Şehirde, antrenmanda bir falsosu var m bilmiyorum ama sahada diğer oyunculara göre ekstra bir artısı ya da eksisi yok. Takımın vasatlığına ayak uyduruyor. İyi özellikleri var ama henüz kıvama gelmesine baya var.

muzaffer4

mustafa ceceliyi  oynatalım gitsin bu da artistlik yapsın

Sadece Samsunspor

bütün futbolcular adeta tek tek hüseyin kalparı haklı çıkartıyor.

Kaya

O dingil Halis ile ilgili ne yazık ki; üst seviye bir yeteneksiz,eyyamcı,her defasında birinin başını yakan hakem inşallah bizi yakmaz demiştim.Gündeme verdiği abuk sabuk kararlarla oturuyor.Bizi yaktı işte olmayan bi kırmızı kartla...

isa55

3 maç ceza yedi. Hem de tartismali bir kirmizidan sonra.

Sadece Samsunspor

Bruno alvese 2 mac dogana 3 mac oyle mi ? Sizin ben adaletinizi ..... soyunu sopunuzu ne varsa. Ist takimlarinin ...... yalarsiniz

beşnumara

İtiraz etsinler ikiye düşürelim diye üç mac vermislerdir. Bunların beyni bu kadar çalışıyor.