Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

alex agbo

Alıntı yapılan: maximum_55 - 31 Mart 2008, 00:26:20
Hıncal conconu tam 5 dakka Celil'i övmüş,anlata anlata bitirememiş ama maalesef işte Milli takımın başındakiler hep taraflı davrandı kalıcı olamadı Milli formayla.

Milli takım şansını tamamen kendi hatasından bitirdi. Vuralla beraber gitiikleri milli maçta  Vural ın da aklına girip otobusten inince yarı yolda hem kendini hem Vuralı hem de milli takım umutlarını yaktı.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Mart 2008, 02:50:59

Babam celille serkanın amator de oynarken bile kendilerini belli ettiklerini söylemişti yanlış kalmamışsa aklımda.. hatta kalkıp onların maçını izlemeye gidiyolarmış yol spor da oynuyolarken..

Evet, hatta rahmetli Muzaffer götürürmüş onları o maçlara. Yan sahada falan, ta o zamanlardan belliydi ikisi. Ben çocukken Serkan Aykut'un haberleri çıkardı Hürriyet Gazetesinde. Samsunspor yılız takımında bir maçta 8 gol attı, 9 gol attı diye.

ali ihsan

Celil baştan aşağı yetenek.O sahada takımı atağa kaldırıp depar atarken bizlerde maratonda ayağa kalkıp kalbimize çok depar attırmışızdır.onu izlemek büyük bir keyif.İlk zamanlarında sırf onu seyretmek için maçlara gelen yaşı kemale ermiş nice insanlar tanıdım.celil-cenk-serkan bu üçlüyü seyretmenin verdiği keyif başka neyden alınabilinir ki.

jean

ucagi kacirmislardi vuralla ikisi 5 mac ceza almislardi

alex agbo

Alıntı yapılan: jean - 02 Nisan 2008, 00:19:17
ucagi kacirmislardi vuralla ikisi 5 mac ceza almislardi

ne ucagı kardeş, otobusten indiler ikisi birden, cok iyi biliyorum.

jean

abi zaten otobusten inince otomatikmen ucagi kacirmis olmuyorlarmi

Cagdas Ünver

Celil adam gibi adamdir , helal olsun.

alex agbo

Alıntı yapılan: jean - 02 Nisan 2008, 11:34:52
abi zaten otobusten inince otomatikmen ucagi kacirmis olmuyorlarmi

;D istanbula otobusle gidiyolardı, kocaelinde indiler  ;D  ama yanlışta hatırlıyo olabilirim, sonucta gitmediler bilerek ve 5 maç ceza aldılar önemli olan da o..

jean

yok yav adamlar niye kocaelide insin biliyorki istanbulda toplaniyor kafile bence baska bir is vardi

alex agbo

Alıntı yapılan: jean - 02 Nisan 2008, 23:53:04
yok yav adamlar niye kocaelide insin biliyorki istanbulda toplaniyor kafile bence baska bir is vardi

O gittikleri milli takım o zamanın A2 milli takımı gibiydi, asıl milli takım değil yani, beğenmediler gittikleri yeri yani, otobusu kaçırıp af dileyip geçeceklerdi ama yemedi..

jean

olurmu canim gercek a milli takimdi

alex agbo

adı a milli takımdı ama cagrılan futbolcular asıl çagrılan futbolcular değildi. biz kısır döngu içerisinde kaldık jean arkadaşımla, iyi hatırlayan birileri varsa yardımcı olsun lütfen :)

Baþkent_55

son dediğin doğru Rhyme takım a milliydi ama futbolcular anadolu ağarlıklıydı

yönetici

04 Nisan 2008, 19:10:48 #28 Son düzenlenme: 04 Nisan 2008, 19:14:27 admin_
1998 ilkbaharında Rusya ile deplasmanda oynanacak olan bir hazırlık maçı idi. ( 1-0 kaybettik maçı )
Teknik direktör Mustafa Denizli Anadolu takımlarından oyuncuları almıştı. Zaten Celil de Vural'a "Samsun'u çok özleriz, 3-4 gün ayrı kalacağız, hem bizi böyle maçlara çağırıyorlar, resmi maça yine diğerlerini çağırırlar" demiş ve iki oyuncu Kavak'ta Ulusoy firmasına ait otobüsten inmişlerdir.

Biraz çocukça ama iki sevimli deli sırf samsun'dan ayrı kalamamak için milli takımı reddetmiştir.

Bu arada iki oyuncumuz ondan bir sene önce Hollanda'yı Bursa'da 1-0 yendiğimiz maçın kadrosunda idi. Celil ilk onbirde çıkmıştı maça.

CeLiL_55

Samsunsporun Gelmiş Geçmiş en büyük oyuncularından birisi CeLiL imparator Samsunun öz çocuğu Futbol hayatının çoğunu Samsunda oynayarak geçiriyor imparator CeLiL Senin gibi bir Yetenek birdaha SamsunSpora gelirmi acaba ? bana kalırsa CeLiL gibisi birdaha Gelmez Samsunun Güzel 4 lüsü Serkan Aykut,CeLiL Sağır,Adnan Güngör,Musa Aydın bu 4 lüyü izlerken çok zevk alıyordum heygidi günler