Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ben salak değilim abi görüyorum izliyorum ve tutarsızlıklar midemi bulandırıyor

Dartagnan

cüno genetiklikten değil aynı futbol anlayısından geliyor.Coğu kisi soruyordur bu soruları :)

brigand

Sam Allardyce = Hüseyin Kalpar  Ayık olun ! : ) 

##kdc##

Alıntı yapılan: Dartagnan - 03 Şubat 2014, 12:12:11
cüno genetiklikten değil aynı futbol anlayısından geliyor.Coğu kisi soruyordur bu soruları :)

Hüseyin Kalpar hakkındaki görüşlerim Fındık'ın telefonunda mevcuttur. Gün içerisinde Samsunsporstore'lardan öğrenebilirsiniz  :)

yirmiuc

Hocam ADS maçını kazandır ve şaşırt beni lütfen.

fanatik samsunsporlu

hocam utanmasan şabanı oynatacan

SametYılmaz55

Ruh hastası,psikopatın tekisin Kalpar

kuzey55

bunak ruh hastası en büyük engel sensin önümüzde o yüzden çıkamayacaz süper lige.

alperen

Artık yeter bırak yakamızı hüseyin amca,git torun falan gezdir,güzel vakit geçir ama bırak bizi!!!

red_white

senin gelmişini geçmişini defollan

brigand

Uzun zamandır direniyordum kendime ama bu maç kesinleşti senin ciddi bir psikolojik rahatsız olduğun.

berlinli55

Ben sana git demiyorum ama en azindan ilk onbiri sen yapma antrenman yaptircaksan yaptir

AhmetDenizci

Geçen sezon 34 maçta topladığımız 39 puanı bu sezon 23 maçta toplamayı başardı.

Ama her şeye rağmen Hüseyin Kalpar huzurevine..

orucreis

Zaferi götürme, serkana tahammül et adili oynatma canberk yok ilk on birde neyin pesindesin lan sen artık yeter günahkâr olduk kodumun bunagi

Jnr.Serkan

Şans mı başarı mı bilemiyorum.Ama takımın başında olduğu sezonlarda hep üst sıralara oynadık.Besim'i Hayrettin'i Turhan'ı Petkovic'in bizde ki performansını görünce yine de ses çıkartamıyorum.Akıl almaz oyuncu tercihlerini bir kenara bıraksa ,inadını yenip futbolcu harcamaktan vazgeçse çok başka yerlerde olabiliriz