Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Hocanin hedefi ilk 6 acik ve net. Sampiyonlugu dusunmuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

seyf55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 03 Kasım 2013, 19:17:21
Hocanin hedefi ilk 6 acik ve net. Sampiyonlugu dusunmuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Hocanın hedefi yok bence hedefi olan adam akla mantığa dayanır değişiklikler yapar

80lerden

Hakkım varsa sana da getirdiğin taha'ya da haram olsun. Mac başı kazansın diye oynattigin adamlari al beraber ne yapiyorsan yap.

maviay55

Tahayla olan iliskini anlatta sende kurtul bizde!

GökhanÇağlar

Böyle hocalık olmaz Kalpar, herkesin gördüğünü sen göremiyorsan bırak bu işi. Ekigho'dan forvet olmaz elinde Adiloviç gibi golcü var kıymetini bil.

Ollivanders

Takımın süratli kanat oyuncuları üzerine kurulu . Bunların en etkilileri de sahada . Senin Serkan Çalık fantezin bıktı usandırdı artık . Sadece tek bir değişiklik ile maçı tamamlayabilir ve 3 puan almamızı sağlayabilirdin. Aminu haftalardır vasat bile degil . Musa Sinan da çok kötü . Al adiloviçi çıkar Musa veya aminuyu . Çek ekighoyu açığa . Adili alıyorsun maçın en etkili ismini çıkarıyorsun oyundan.  Şu maçı kazandırmamızı sağlayacak tek oyuncu olan arifi . Ne diyeyim duayensin.

seydo55

Ne yaptığını biliyor almak istediğini alıyor.

brigand

Adiloviç' i ilk 11'de başlattığı maçtaki dizilişi merak ediyorum. Bu adam doğruya ulaşıyor ama çok gecikiyor. Bu sefer devre arasına kadar anca şekillenir.

55.hakan

Bence maçı tribünden izlesin.Saha hizasından oyun çok farklı görünüyor galiba.

Burak

Bence herşeyden önce saha kenarında bir hoca var bu kesin yaptığı iki değişiklik te yerinde değişiklikler oldu en azından oyunu dengeledi. Ama yine de bazı takıntılardan vazgeçmek gerekiyor. Bugün Canberk bu takımda bir şekilde oynatılmalı sözün özü gençler oynatılmalı kazanılmalı körü körüne oynatılsın demiyorum ama kalitesi olanlar belli bunlardan faydalanmak gerekiyor. Canberk Kemal Ercan Doğan . Disiplin iyidir hoştur ama profesyonel ölçülere de sahip olması gerekir. Mesela Anıl Taşdemir dün 2 gol attı goller gösterge değil belki ama şu anda lider takımda geçen sene STSL de idi ondan önceki sene süper lige yükselen takımda idi.

Akyol

Hoca dün iyiydi yapılması gereken hamleleri yaptı takdir ettim..

Dartagnan

hacı ben sana daha bi şey demiyorum ya ... :rulet:

atalanta8

hoca taktik felan işlerinden geçtim bir beklentim yok
ama
bari şu oyuncularına söylede doğru düzgün orta açsınlar senin forvetinde 2 metrelik bir adam var bu adamla yerden pas yapmak neyin nesidir.

FaTiH_HaN

Hoca önceki dönemine göre oyun içi hamlelerinde gelişme kaydediyor bu kesin ama hala ihtiyar inadında kabul et hoca Serkan, Taha, Turgay, Haluk bu topçulardan ne sana ne bize fayda yok, Canberk, Doğan, Ercan, Kemal bu oyuncuları takımın demir başı yap sırtında taşısın bu taraftar seni.

55.hakan

Yedek olması gerekenleri 11 başlatıyorsun ilk 11 başlaması gerekenleri yedek başlatıyorsun.Doğan ve Arif i başlatsana ilk  11 de.Biz farklı bir oyun mu görüyoruz televizyondan.Allah ım sen bana akıl fikir ver.Puanlar cayır cayır gidiyor.