Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

celebi

özkan

##kdc##

Süper Lig'e çıktığımızda da adamı eleştiriyorduk, geçen seneki hocalarımıza göre kulübe otorite getirdi. İnşallah yine söve saya bizi başarıya taşıyacak.

Samet Torun

Sir Kalpar bu işin üstesinden gelecek kapasiteye sahip.

brigand

Tek isteğim doğru oyuncu tercihine ulaşabilmesi. Yoksa ligin oyun yapısına uymuyor yada bilmiyor gibi bir eleştiri getiremem. Çok geç kalmadan kadroyu oturtursak uzun bir seri yapacağımıza eminim.

orhan

24 Eylül 2013, 15:08:46 #1055 Son düzenlenme: 24 Eylül 2013, 15:16:13 orhan
Hocam genç çocukları ziyan etme onlara güvenirsen seni mahcup etmeyeceklerine inanıyorum özellikle canberk,doğan ve ercan.Umarı ise ekigo ve adiloviçin yokluğunda önde oynat haluğa göre çok daha verimli olur goller atar ve attırır diye düşünüyorum.

Sol Açık

Alıntı yapılan: celebi - 23 Eylül 2013, 17:13:20
ben bu adama güveniyorum

Elimizdeki kadro abartılacak düzeyde değil (hele de Ekigho ve iyi çıkacağını umduğumuz Adilovic yokken). Buna rağmen geçen sezonki ezikliğimizi yaşamıyoruz, bence yaşamayacağız da.

Ben de hocaya güveniyorum.

Bir ek: Ben de Canberk'in oynaması gerektiğini (özellikle Ekigho ve Adilovic yokken) düşünüyorum. İşin aslı adamı seyretmeyi seviyorum. Ama yavaş yavaş takıma monte edeceğine de inancım var, umarım yanılmam.

orucreis

Biz çok daha fazla saç yolar ve daha fazla kanser oluruz

mimar55

Adam çerbobil gibi kanser ediyo ama kabulda ediyoruz çernobil kalpar

Ellibeş Numara

Kalparinho hocam sana nahhh buradan sesleniyorum. Senin kişiliğini ve karakterini seven bir insanım.. Ancak nerde benim ercan yazıcı'm, doğan erdoğan'ım ve kemal bayraktar'ım. Artık oynat daa..  :x((

yirmiuc

Bir insan değişime ancak bu kadar kapalı olabilir.

mimar55

Bu hafta şans yardım etti hocam oynamıyor takım dikkatine

fanatik samsunsporlu

ya ilk ayrı ya da ikinci yarı top oynuyoruz.bu maçta ilk yarı rezildik.hocam düzelt bu durumu

binikalamadım

hocam canberki ilk 11 e monte et...

seyf55

Hoca yine rus ruleti oynamaya devam ediyor bu hafta kurtardık sonumuz hayır ola