Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

ne tadımız vardı ne tuzumuz acıya ne gerek..

orucreis

inşallah çıktığımız sezon gibi çıldırtmaz bizi.2 yılda bişeyler değişmiştir umarım  :-\

teksas3455

Birkaç sene önce Kalpar zamanı idi sanırsam "Kabus Geri Döndü" kareografisi yapmıştık. Yine mi yapsak acaba :D

Stoper

HÜSEYİN KALPAR BU GÜN SAMSUN'A GELDİ..

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor ile prensip anlaşması yapan teknik direktör Hüseyin Kalpar, Samsun'a geldi.

Samsunspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleriyle Nuri Asan Tesisleri'nde görüşen Kalpar, daha sonra basın toplantısı düzenledi. Samsun'un çok sevdiği bir yer olduğunu belirten Kalpar, şunları söyledi:

"Burada çok önemli ve güzel günlerim geçti. Burada şampiyonluk yaşayan bir hocayım. Başkanımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Takıma yeniden nasıl faydalı olabiliriz şeklinde düşüncelerimiz var. Şu anda çok büyük bir sıkıntı olmamakla birlikte resmi sözleşmeyi imzalamadığım için çok detaylı konuşmam doğru olmaz. Daha derin şeyler konuşmam için bazı şeylerin çok net şekilde ortaya çıkması lazım. Başkanın, yöneticilerin, taraftarların, Samsun'un ve benim amacım Samsunspor'un iyi olması. Bu hedef doğrultusunda en doğru şeylerin yapılacağına inanıyorum."

Samsunspor'un başarısının kendisinden önemli olduğunu ifade eden Kalpar, "Ben iyi olup Samsunspor iyi olmayacaksa bunu kabul edemem. Benim bulunduğum yerde başarısızlık olmamalı. Buraya ilk geldiğimde 'Benim olduğum yerde küme düşme konusu konuşulmaz' demiştim. O sene zorluklarla görevi devralmıştık ve kümede kalmıştık. Benim aleyhime de olsa Samsunspor'un menfaati her şeyden önemlidir"
diye konuştu. 

Kalpar, Samsunspor'un menfaati ve başarısı için kendisine düşen görev neyse, her zaman her şekilde yapmaya hazır olduğunu kaydetti.

http://www.samsungol.com/haber-duyuru-detay.asp?Id=168

seyf55

Aslankaya

bencede ibretlik bir başlık olmuş

Alıntı yapılan: beşnumara - 16 Mayıs 2011, 09:57:38
Bundan sonra adının Samsunsporla anılmasını istemiyorum >:(

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 16 Mayıs 2011, 14:03:46
Insallah Defolup Gidersin Biz Bunca Yillardir Cok Yenildik Ama Ezilmemisdik Buda Senin Basarin Hoca Simdi Adam Olda Defol Git Cehenneme Kadar Yolun Var

Alıntı yapılan: BabaYiğitSamsunlu - 17 Mayıs 2011, 23:40:31
bir  daha geri dönen top olsun...
tşkler sevgiler  :-* :-* :-*

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 28 Mayıs 2011, 20:00:40
bize uzak Allah'a yakın olsun :D :D :D

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 29 Mayıs 2011, 21:39:05
Allah özletmesin..

King1965

İMZAYI ÇAKTI BEYFENDİ
:rulet: :rulet: :rulet:

Ertuğrul Sağlam

Aslankaya

AlıntıSamsunspor yeni teknik direktörü Hüseyin Kalpar, yardımcıları Servet Bağlar, Cevdet Göç ve Mustafa Erkan Yılmaz, Nuri Asan tesislerinde düzenlenen törenle 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Maç izlemek için Samsun dışında bulunan kaleci Antrenörü Erdoğan Özdoğan imza törenine katılamadı

http://www.gazetenizolsun.com/Huseyin-Kalpar-ve-ekibi-imzayi-atti_Haber_7113

HoliganSamSunLu

kalparı bende istmiyorum ama bu saatten sonra kabullenip destek olmaktan başkada yapılabilecek birşey yok kısır tartışmalar hep samsunspora zarar vermiştir.inşallah başarılı oluruz.

SSKLA

Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi :deli:

ali ihsan

Oyuna erken müdahale etsen ölürmüsün be hocam

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 17 Ağustos 2013, 23:40:20
Oyuna erken müdahale etsen ölürmüsün be hocam

zaman ayarlı makine gibi.kendini ona göre programlamış.önde olalım,geride olalım,berabere gidelim fark etmiyor onun için.illa ki bekleyecek son 10 -15 dakikayı

AhmetDenizci

Forvetsiz niye başlıyorsun. Haluk Türkeri'yi en azından 60'dan 70'den sonra olmadı 80'den sonra oyuna soksan ne kaybedeceğiz. İlla beraberliği kurtarayım derdindesin. Kardeşim daha ilk maç bu ne kaybedeceksin ? Sürsene hücum oyuncusu sahaya. Almadın oyuna noldu geldiler, attılar golü. Erdem Şen, Turgay Gölbaşı çok harika bir ortasaha sana da bu yakışırdı Kalpar.

yirmiuc

Kalpar da bıraktığımız gibi :)
Taktik belli :

• 0-0 'a yat ,

• hızlı oyuncularla gol atarsan kazanırsın,

• gol atamazsan da 1 puan 1 puandır