Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

cgr

Kulüpte bazı personeller çok seviyor Hüseyin Kalpar'ı. Bazıları da nefret ediyor. Kendine göre disiplin sandığı ama bize göre takıntı huyu olan biri.  Örnekleri söylemeye gerek yok. Savaş, Anıl, Cenk vs.vs.

Çıktığımız senede ki "Taraftar-Şehir-Yönetim" birlikteliği sağlayamazsak, o zaman Hüseyin Kalpar'ın takıma etkisi ortaya çıkar işte.

Hüseyin Kalpar'ın o zaman ki başarısından dolayı desteği çok diye düşünüyorum. İstifa edip, Galip Öztürk tarafından tekrar geri döndürülmesi, dönemin bakanlarının onun ismini Samsunsporumuza önermesi gibi gibi ...

Belki hoca tercihinde bu isimlerin etkisi olmuş olabilir. Bu tamamen benim düşüncem. Bu kişilerin destekleri karşılığında, istedikleri ismi önerme, getirtme gibi...

Zaman Samsunsporumuza en doğrusunu gösterecektir. Bende memnun değilim gelişinden dolayı ama sırf arma için, başarılar Hüseyin Kalpar...

seyf55

Jnr.Serkan

Kalpar'ı sevmem gelmesini eleştirenlerdenim ancak düşününce süperlige çıktığımız kadrodan şuan

Ahmet Şahin,Orhan,Ersin,Agbetu,Zenke,Ufuk,Dilaver piyasadan silindi bizden sonra. Hakan Bayraktar,Kemal ve  Adem birşeyler yaptıysa yaptı.O yıl ki kadro çok mu iyidi düşündürüyor insanı.Ahmet Şahinin insan üstü performansı zenke agbetu benzeri bir uyumu yakalarsak hocaya iş kalmadan yine süperlige çıkarız.O yıl takım iyi değildi ,sadece kalpar çok sanslıydı.O tarz perforamans uyumunu futbolcularından eminim o bile beklememiştir

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: cgr - 18 Haziran 2013, 16:43:18
Bende memnun değilim gelişinden dolayı ama sırf arma için, başarılar Hüseyin Kalpar...

King1965

bence syn . Hüseyin kalpara yeni bir forumda sayfa acılsa daha ıyı olur . Biz kendisi ile yeni sayfa açtık . Samsunspordaki 2. dönemi ..

emre

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 18 Haziran 2013, 19:10:37
Kalpar'ı sevmem gelmesini eleştirenlerdenim ancak düşününce süperlige çıktığımız kadrodan şuan

Ahmet Şahin,Orhan,Ersin,Agbetu,Zenke,Ufuk,Dilaver piyasadan silindi bizden sonra. Hakan Bayraktar,Kemal ve  Adem birşeyler yaptıysa yaptı.O yıl ki kadro çok mu iyidi düşündürüyor insanı.Ahmet Şahinin insan üstü performansı zenke agbetu benzeri bir uyumu yakalarsak hocaya iş kalmadan yine süperlige çıkarız.O yıl takım iyi değildi ,sadece kalpar çok sanslıydı.O tarz perforamans uyumunu futbolcularından eminim o bile beklememiştir

Bende bundan korkuyorum aslında. Nasıl o kadro bizden sonra başarılı olamadıysa Kalpar da bizden sonra yokları oynadı. Göztepe ilk 7 maç 2 gol atabilmiş Kalpar ile...

O sene bizim için çok güzel bir sene olduğu için ( en büyük etken tribünü görüyorum bunda) süper ligte talihsiz geçince sevinç kursağımızda kaldı. Hep o seneyi arıyoruz ama bence yanlış yapıyoruz. Umarım biz yanılırız..

Tufan

Sir Kalpar utandır lan bizi.
Bulur yine bir Orhan gibi prens bizi kanser edecek.

lucarelli

İlk döneminde bizi çıkarmasına rağmen beğenmezdim. Hayırlısı olsun diyelim. En azından gelme ihtimali olan enkaz hocalardan iyidir. Ertuğrul gelmiyorsa, Yüzel İldiz, Levent Eriş, Besim Durmuş, Ziya Doğan gibi isimlerdense Hüseyin Kalpar yine de daha iyidir kanımca. Kim olursa olsun yine armanın peşindeyiz.

seyf55

Karabudun

Ulan sebebim olacak, yeniden sigaraya başlayacağım.

mehmet yılmaz

Hepimizin ders çıkarması gereken, ibretlik bir başlık olmuş.
Özetle, ilk geldiğinde darma dağın bir Samsunspor, güvenilmeyen bir Kalpar var. Sonra ipleri eline almış, düzelme yaşanmış ve ortak temenni "bizi seneye şampiyon yapar" olmuş. Nitekim ikinci sezon yine eleştirilerimiz var, pek sempatik biri değil, ama sonunda Süper Lig'e çıkıyoruz.
Kalpar ikinci kez bunu yapabilir mi?
Cevabı başlıkta gizli bence...
Başarılar Samsunspor'umuzun teknik direktörü...

FaTiH_HaN

Çok enteresan günah çıkarıyormuşuz gibi  :) süper lige çıktığımız kadro teknik ekip ve yönetim şutlanmıştı ve tekrardan Kalpar geldi, gelene kadar muhalefettik şüphesiz ama arma için başarılar Hüseyin Kalpar.

HoliganSamSunLu

Herşeye rağmen camiamıza hayırlı olsun....

seyf55

İnşallah bizi utandırır ve lige çıkarız

samuray