Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Kaya

Benimde tek adayım Mehmet abi gibi Abdullah Avcı..Ama bir kampanya yapılacaksa ligin bitmesini beklemeliyiz..

beşnumara

Baskı yapacağımız adres belli Suat Kılıç isterse bu iş biter sanki ;)

Ahmeti

Benim gönlümde abdulla avcı'dan yana hayırlısı neyse o olur inşallah

özkan

Hikmet Karaman nası  :P gerçi 28nci haftalardan sonranın hocası kümede kalmak adına  :D
Bneim adaylarımda 1,ertuğrul sağlam,olmadı abdullah avcı  >l< O zaman suat kılıç'a yükleeeeenn  ;)

jean

kimse bosta degil su an en guzeli hocayla ddevam etmek disiplinine hayran kaldim geldiginden beri hatalari mutlaka olmustur haticeyee degilde neticeye bakarsak basarli bir sezon gecirdi cokta pahalli adalar almayarak

twitter

abdullah avcı veya onun ayarında bir teknik adam olmazsa zaten kalır kalpar

34 SS 1965

abdullah avcının bızım tarftarı kaldırcagını sanmıyorum o bos trıbunlerde hocalık yapabılır bızdekı bı kıvılcımda dırek aglar ıstıfa eder ;D

emre

baslık yeri değil ama tam tersine Abdullah Avcı taraftarsız bunları yaparken taraftarla çok daha fazla seyler basarabilir bence.Çünkü İBB taraftar baskısı olmayan İstanbul'da ve süper ligde olduğu için diğer istanbul kuluplerınde oynamayan topcuların hepsinin gelmek isteyeceği,çok fazla basarıyla işi olmayan topcuların olduğu bir takım.bu futbolcuları motive etmeyi basaran bir adam arkasında 15 bin 20 bin kişi varken neler yapabilir neler...

kumköylü ahmet

Huseyin kalpar hocamiz Tirübinlere cagriliyor Ve oley Cekiyor Kucagindada cocuk Var Tühlerim Diken Diken oldu yaa Samsun seninle gurur Duyuyor Deniliyor.Gercekdende Hakkini Vermek lazim Hocam Emeklerin Icin Sagolasin Aldigin Para Helal Olsun.Yapcak Birsey Yok Sampiyonlugu seninle Yasamak varmis Kaderimizde.

alperen

twitter

Ollivanders

55(tuncay)55

orucreis

Sn.hüseyin kalpar kazanmak için çıktığımız maç böle olacaksa bida kazanmak için çıkmayalım böle rezil bir durum ve futbol olamaz yaa ilk 10 dk belli ettın macı verdıgını.Haftaya rize maçını almayalım tüm stad sana söver buda senin hoşuna gidermi gitmezmi bilmiyorum ama rize maçını al ceketini as ve bana eyvallah de.....

kuzey55

seneye büyük ihtimal bu takımın başında olmayacağın için sana misafir gözüyle bakıyorum.edebim misafire saygısızlık etmemek gerektiğini söylüyor.son 1 hafta hocam :)