Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

lucarelli

Yeri geldi eleştirdik yeri geldi övdük. Şimdi ise teşekkür zamanı

kumköylü ahmet

Sonuna Kadar 55

Uğur Yıldız

hocam eline koluna aklına sağlık teşekkürler :)

Ekrem

TEşşekürlerrr Hocaa  >l< >l< >l<

erkutdem55

Herşeyi unuttum,çok teşekkürler Kalpar Hoca.

davidsavage

Teşekkürler hocam herşeye rağmen şampiyon takımın şampiyon hocası oldun bravo >l< >l<

5trawberry

Yeri geldi eleştirdik yeri geldi tribünde ondan daha iyimiş gibi hocalığa soyunduk.
Ama gördük ki, yanıldık.
Çoğumuz mahcup olduk. Doğruları için, disiplin için hiç bir zaman taviz vermedi.
Ve sonucunu Süper Lig olarak aldık. Çoğu maçta yapmış olduğu değişiklikler maçın akışını değiştirdi.
Her hafta futbolculara alkışlar yaparken, tezahüratlar yaparken yine yeri geldi biz hocaya sırt çevirdik.
Son haftalarda mahcubiyetimizi Hocayı tribünlere çağırarak giderdik.
Tribünlere aslında çok önceki haftalarda koşmak istiyordu. Koşarken gözlerindeki o sevinç taa maraton tribününden okunuyordu hocam..
Şu bir gerçekki Samsunspor tarihinde nadir hocaların yaşattığı sevinc yaşattın bize.
İnandın vazgeçmedin.
Ve bu işi bildiğini kanıtladın.
Teşekkürler Hüseyin Hoca!

Dartagnan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 01 Mayıs 2011, 02:23:36
Yeri geldi eleştirdik yeri geldi tribünde ondan daha iyimiş gibi hocalığa soyunduk.
Ama gördük ki, yanıldık.

yooo ben yanıldıgımı düşünmüyorum.Görüntü itibariyle Kalpar su an en iyi hoca.Ama bana göre değil.Yine aynı konuları açmanın anlamı yok.

celebi

SerhaT55

Stoper

02 Mayıs 2011, 00:13:53 #776 Son düzenlenme: 02 Mayıs 2011, 00:32:02 Stoper55
Tebrikler Hüseyin Hoca .
Yeri geldi kızdım,şunu yapmasa idi ,şu oyuncuyu oynatsa idi diye eleştirdim. Yalnız "acımasız bir şekilde eleştirmedigim için,şahsına hakaret etmediğim için,bir dönem milletin dilinden eksik etmediği,Kalpar huzurevine lafını birkez olsun söylemedigim için" içim rahat . Bu elde ettigin başarıyı ,usta gazeteci!! Atillaya armagan ediyorum ben : ) hani şu , her gittigi deplasmanda yediklerini,içtiklerini çekip tv de yayınlayan,kamuoyu yaratmak için senin alehinde "fazlasıyla" konuşan,facebook da "Samsunspor sevdalısı olarak bu takımı bu sezon süper lıge cıkarmak ıcın ne gerkıyosa yapacam kalpar gıtmesı gerekıyosa onuda gondermek ıcın kendımı dahı feda etmeye hazırım" diyen kişi .

berusa55

cembaba

sadece55

Ne kadar kızsak ta bizi evimize döndürdü