Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Bu maçı kaybetsek avuçlamıştın Kalpar...Ortasaha çıkartıp Billy'i sokmak ve ortasahanın direnci düştüğünde 36 lık kenandan bir önlibero yaratmak istemen ibretlikti.Yine şanslıydın tebrik ederim.Ahmet Şahine dua et

pitbul055

Azizi oyuna sokarken iyi çınlattım kulağını

FaTiH_HaN

Bu adam kadir gecesi doğmuş galiba yada ileri düzeyde bir futbol zekasına sahip. yanlış hamleler ama doğru sonuçları çıkarmaya devam ediyor. kaybetmediğimiz sürece istersen ahmeti forvete zenkeyi kaleye al hiç farketmez yeterki şampiyon olalım  :D

kaptan 55

vizyondaki en son filmi gördün mü kalpar;

senden kurtulmaya son sekiz hafta

babasamsunlu

Ahmet haftaya forvet arkası oynar  :)

pitbul055

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 21 Mart 2011, 16:34:51
vizyondaki en son filmi gördün mü kalpar;

senden kurtulmaya son sekiz hafta
>l< >l<

Kaya

Biz harbiden bilmiyoruz bu işi..

Eurosport'un attığı başlığı görünce kendimi Uganda da yaşıyormuş gibi hissettim.. Bilge mi ?  :o

kumköylü ahmet

ilk yorumu ben yapim.ilk 11 superdi bence cikardigi kadro.Ilk yaeri berbat oynayan dilaveri cikarip Turgayi almasi + puan.ikinci yari murat yildirim sahada cok top kaybetmeye baslamisdi onuda almasi superdi.Abdulude koydu buda + puan nedeni ise bu macda oynasinda abdul. :D
Huseyin Kalpar bu Macda + puanlar almisdir.Kim Ne derse desin.

kalptenþimþek

o zaman "şampiyon yap bizi, cehennemde yak bizi"

maviay55

çılgın55

evet bugün günündeydi bence de saçmalamadı özellikle dilaver-turgay değişikliği akıllı bi hamle oldu

**KaR6**

şu takımı şampiyon yapmak sana nasip olacak ya..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 28 Mart 2011, 01:13:14
şu takımı şampiyon yapmak sana nasip olacak ya..

Olsun kardeşim ne yapalım..Buda bizim çilemiz işte :)
Hem ne demiş Şirinler..
Herşey Senin Uğruna Katlanmak Boyun Borcum :)

Katlanıyoruz işte :)
Bide hiç bu işler yaşanmamış gibi yaparız hatırlamayız zihnimziden sileriz bu kalparçinhoyu olur biter :)

özkan

Dilaver-Turgay değişikliğini önceden bildim  :D Maç boyunca yerinde durmadı,artık oda bizim kadar en az istiyor şampiyonluğu,İnanıyorum inadına değişiklikler yapmayacakdır bu saatten sonra..Ama şu kesin,geçen haftanın piyangosundan dolayı bu maça ilk 11 bşlayan dilaveri çıkarıp turgayı alması bize 3 puan dışında belkide murat,zenke,hakan bayraktar'ın olası kontralarda kart görüp,bizim için çok önemli olan ksk maçında bizi zor durumda bırakmasına engel oldu..Teşekkürler Kalpar.