Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Şimdi nasıl??'* kafam karıştı, anlayamadım?! *??%!  :o Çelebi Samsunsporlu değilmiymiş?&$$%? :-\

irFan_55

55.hakan

Alıntı yapılan: irFan_55 - 23 Aralık 2010, 22:31:52
seviyoruz seni hüseyin kalparrr ::)
Ben de aşığım ona ortak noktamız olması ne güzel İrfan senle  ;)

55.hakan

Helal İrfan başka resmi var mı hocanın çok ihtiyacım var onu görmeye şu anda  >:(

celebi

Sioux

cenkten sonra isa turanı da yedi
inşallah bu sezonu da yemez!

55.hakan

Takım iyi giderken napsakta herşey tersine dönse diye düşünsek en fazla bu kadar yapabilirdik herhalde.Bravo Kalpar  >:(

eren55

Kalpar'a rağmen iyi sayılırız,kesinlikle iyi değiliz.Yalnız Kalpar değilde şu şehre,takıma hepsinden öte kendine inanan bir adam olsaydı takımın başında o zaman nasıl olurduk?Acaba şampiyon olur muyuz diye sormazdık şüphesiz.Ya olmazsa diye bir tabir kullanmazdık.

hacettepeli

kalpar'dan öncekiler hiç bu kadar yaklaşamadı. bence şükredelim halimize.

celebi

Burak

celebi

eyvallah kardeşim :) fakat ben bu kötü alışkanlığı bıraktım 8) ;)

kumköylü ahmet

birakalim artik hocamizi yendigimiz muddetce ustune gitmeyelim adam sonra gurur murur yapar sonucuda bizim maclara yankar kotude oynasak sonuca gidebiliyorsak hocamiz basarilidir okadar...

55.hakan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 25 Ocak 2011, 00:02:09
birakalim artik hocamizi yendigimiz muddetce ustune gitmeyelim adam sonra gurur murur yapar sonucuda bizim maclara yankar kotude oynasak sonuca gidebiliyorsak hocamiz basarilidir okadar...
Futbol skor oyunudur ama sürekli öyle bakarsan en fazla 2 maç kazanırsın yenersek başarılı yenilince başarısız çok yanlış bir düşünce bence.

FaTiH_HaN

akhisar maçından sonraki basın toplantısında çok güzel konuşmuş Samsunsporun hocası gibi konuşmuş. İşte istediğimiz buydu iddaalı iddaalı olduğu kadar temkinli böyle konuştuğu zaman taraftarında içi rahat oluyor topçularında kendine güveni geliyor.