Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

dört dört ikimi...bu resmen dötr iki dörttü kardeşim..

dört dört ikilerde kanatlardaki adamlar beklere yardım ederler..geriye gelirler..

ne agbetu nede aziz özellikle ilk yarı hiç geri gelmediler..

zaten böyle özellikleri yok adamların..

hele ikisininde ters kanatta oynatılma çabaları takdire şayandı..  :-X :-X :-X :-X

Recep

hüseyin kalpar sittirol gitttttttttttttttttttttttttttt >:( >:(

babasamsunlu

24 Ekim 2010, 19:50:48 #392 Son düzenlenme: 24 Ekim 2010, 19:52:34 babasamsunlu
kardeşim ilk kırkbeş dakkalar hep bu adamın hatalarını anlamasını beklemeklemi geçecek bu birincisi..

kanat özelliği yok demedim...yardım etme özellikleri yok dedim...
iKİSİ DE AÇIK ÖZELLİKLERİ OLAN  FUTBOLCULAR..HANİ TURGUT VARYA  ONDAN İŞTE ;)

Bunlardan ortasahanın (MLR) solu sağı olmaz..AML  AMR OLUR..KAPİŞ ;)

Bu maça iyi diyoruz gol olduğu için...Hemen hemen aynı şablonla oynadığı tavşanlı maçını eleştiriyoruz..Pes artık..

Ben bu adamın herhangi bir taktik anlyışı olduğunu sanmıyorum...Bu adam egolarını tatmin ediyor...Kazanırken eleştiremiyorsan kaybettiğinde yıkılırsın..

Kalpar şuana kadar kendi ayarında tek bir maça çıktı..O da bizim çokta beğenmediğiiz bolu maçı..sonuç sıfır...

Zaman gösterecek herşeyi ama milletin imrenerek baktığı kadroya böyle çağ dışı top oynatmaya hakkı yok bu adamın...

erkutdem55

Dizilişi de oynattığı futbol da berbattı.0-0 bitecek olan maç sıradışı bir golle lehimize bitti.Bu takım şu anda yukardaysa tek sebebi kadro kalitemizin oynadığımız takımlardan çok daha yüksek olması.Açık arfa üstün bir kadromuz var.hatalar sinsilesi halinde bile takım deplasman galibiyetleri alıyor.Sıradan bir hocayla şu anda Denizli ile ilk ikide takılıyorduk.Bu takım ilk ikiye giremesse tek sorumlusu Kalpardır.İlk 6ya zaten bıraksan bu ligde kendi kendini girer.Bu ligde Ahmete kolay kolay gol atabilecek futbolcu yok.bank asya Denizli hariç geçen senenin kalite olarak yarısı bile değil.Öyle olunca kurgusuz,moralsiz,sistemsiz takımımız ilk 6ya rahatlıkla oynayabiliyor.Meziyet bu takımı ilk 2ye sokmakta.Aslında o bile meziyet sayılamaz.Baktığımda Denizliden sonra 2.olması gereken biziz.Oynamayan adamlardan kadro kursan kesinlikle küme düşmez.İlk ikiye sokan hoca başarılıdır sadece.Playoff oynayamassak bu da ayıptır,günahtır.

babasamsunlu

Ollivanders

4-3-3 sistemindeki bloklar arası kopuklukları dünkü maçta hiç görmediğimiz gibi aksine derli toplu bir Samsunspor dizilişi vardı sahada.

Mert kardesim bu gorusune katılmıyorum. Aksine bu taktikte bloklar arası daha bir kopuktu. Bu bloklar arası kopukluk taktiklerden degil sistemsizlikten , futbolcuların ne yapacaklarını bilmemelerinden , hocanın taktiksel yonunun zayıf olmasından kaynaklanıyor. Yeni bir taktikle giresun deplasmanına cıkması kopuklugu daha da artırdı. Madem bu dogruyu gordun giresun macında neden diger maclarda abuk sabuk taktiklerle ugrastın. Ben anlayamıyorum. Huseyin Kalparın hoca olduguna inanmıyorum. Oyunu okuyabildigine inanmıyorum. Agbetunun yedegi sinan olabilir . Hic denenmiyor. Akhisar macına neden koydugunu anlayamıyorum. Anlayamadıgımız cok sey var . Ne yapsa dogruyu bulamıyor. Bu kadar mı zor bir taktik bulmak , iskelet olusturmak ...

Kaya

Haber gazetesi dün bi başlık atmıştı güldüm :) diyordu ki ; Kalpar geldiğinden beri ilk kez taktik çalıştırdı!!! :-X

Yani bazı şeyleri haber gazetesi bile anladı da yöneticilerimiz anlamadıya hakikaten pes

Ayrıca takımda sürekli topçuların aldığı ücret dile getirilir bundan sonra da ben hüseyine yapacağım,hüseyinim bu hafta da 6.500 tl yi kaptın gelecek haftanınkinide garantiledin hayırlı olsun...

celebi

celebi

Ollivanders

Bu futbolcular hocayı sevdiklerine gore bunların kapasitesi  ya dusundugumuzun cok altında ya da  taktiksizlik yuzunden ne yapacaklarını bilmiyorlar.

**KaR6**

hocayı sevmeyen isimlerin hepsi kadro dışı.. normalde mantıklı hocanın sevmedikleriyle çalışmaması ancak elde kalan grupla hedefe oynamak çook zor.. anlayamadıkları nokta bu.. bu takıma cenk anıl ve sezer lazım, gerekli, şart.. sırtını dönme daha şu adamlara arkadaş!

erkutdem55

Bir kısmı geçen seneden küme düşmeyince başarılı ilan edildi,yeniler ise kaosun içerisinde buldu kendilerini.Adamlar tavşanlardan,akhisardan,kartaldan 1 puan aldıklarında başarılı ilan edilince tabii kapasitelerinin farkına varamıyorlar.Süper Lige çıkabilecek kalitede bir futbolcu topluluğu ama önce onları buna inandırmak lazım.Bence bunun farkına 50 dakikalık Mersin maçını çevirebilirlerse varacaklar.O maç bizim için bir maçtan çok daha fazlası.

Ollivanders

Taraftar da bu durumda abi . Taraftarında Şampiyonluga inanması için galibiyetler serisi olması gerekiyor. Diyarbakırı yen farklı bak o zaman taraftar nasıl oluyor ... Ama anlayamazlar ki.

beşnumara

Ya yakında bunların arasına ahmet şahin de eklenirse ;)

Burak

Bence hocaya gitmelerinde Savaş etkili oldu . Önünde Cenk gibi bir adam varken Savaş oynuyor yani Savaş'ın hocayı sevmemesi için ortada bir neden yok...