Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

celebi

hüseyin kalpar iyidir arkadaşlar

55.hakan

Kalpar'ın gitmesi için bu hafta fırsat ,yeni gelen hocanın takımı tanıması için 2 haftalık süre var en azından.

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 29 Eylül 2010, 07:40:53
hüseyin kalpar iyidir arkadaşlar

Seni Selo Reis ve Recep55 e havale ediyorum.Bütün tedavi masrafların benden hocam  :D

Recep

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 29 Eylül 2010, 10:50:53
Seni Selo Reis ve Recep55 e havale ediyorum.Bütün tedavi masrafların benden hocam  :D
tedavi masrafına gerek yok birader bana mezarlıklar müdürlüğünün telefonunu bul yeter yada yeni başlayacak bir inşaat varsa temeline atalım :D :D :D

ali ihsan

Alıntı yapılan: recep55 - 29 Eylül 2010, 11:03:39
tedavi masrafına gerek yok kardeşim bana mezarlıklar müdürlüğünün telefonunu bul yeter yada yeni başlayacak bir inşaat varsa temeline atalım :D :D :D

Abi benim iş yerinin önünü epey derin kazdılar.Çelebi rahat sığar  ;)

Ne dersin sallayalım mı  :P

celebi

sıkıysanız sallayın bakalım  8) 8)

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 29 Eylül 2010, 11:20:36
sıkıysanız sallayın bakalım  8) 8)

Vuuuuuuuvvvvvvvvvvvvv    Terledim haaaaa  :'(  Tırstım yahu  :-*

celebi

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 29 Eylül 2010, 11:22:51
bu arada acayip gerildim zaten  :D
aslında bu konuları burda değilde öğle yemeğinde konuşmak lazım

bu yazdığımız sayfa boş işler sayfasıydı dimi :D :D

celebi

abi iyi olurdu da ahanda şimdi gidiyoru yoğunum bu aralar ya :-\ :(

Kaya

29 Eylül 2010, 15:56:32 #340 Son düzenlenme: 03 Ekim 2010, 10:49:37 samsuni
 beddua etmiyorum sana eyy tenkittraktör.Sen ve senin arkadanda duranlarıda ALLAHa havale ediyorum.İnsanda biraz utanma duygusu olur yazık.

supernatural_55

Açıkcası kalpar bu takıma ilk gelip ardarda 5maclik bı seri yakalattktan sonra ne yaptı bı düşünmek lazım.play off diye umutlandik sonra ne oldu son haftalar yaklastkca gene düşer miyiz diye yuregimz agzmza geldi bikac hafta.o günden bugüne takımın basında 5hafta gecmis 1 gol atmisiz takım 2hafta top oynadı sonra neler dondü bilemiyoruz.ele avuca gelir en güzel eleştiri takımda 2haftLik güzel futbol üstüne anlasilamaz rotasyona gitmesi Mersin macında sahaya çıkan kadronun ne anlam ifade ettigini ben hala anlamadım keza Sercan'ın Kartal macında oynaması zaten fiyasko.bunlar dışarıdan bakldgnda görünenler.bide takım ici tartışma kusluk adı her neyse bı huzursuzluk var nedenini biz bilmesek de bu ortada gözüken bisey.benim anladgm kadaryla kalpar disiplin sağlamak amacyla etraflica futbolcuyla konuşmadan Akan abinin deyimiyle gider yapiyo gibi bi durum var.bunun tum sorunlarda tek taraflı hocadan kaynaklanan bı sorun olup olmadgi konusunda yorumyapmam yanlış olur ama teknik yanında idari bakımdan da futbolcularla iliskiler bakımından hocanın sorumluluğu var tabiki...
Sonuc olarak hocaya kampsa kamp istediği oyuncuysa oyuncu sunuldu ancak basarı yok olay var takımda ve bı an önce hallolcak gibi de durmuyo bu da takımımıza zarar veriyo.takım her seyden önemliyse hocadan ziyade takımımıza sahip çıkmamız gerektiği düşüncesindeyim..

babasamsunlu

takım her seyden önemliyse hocadan ziyade takımımıza sahip çıkmamız gerektiği düşüncesindeyim..

iyi bir  Samsunsporlunun takınması gereken tutumu çok güzel özetlemişsin kardeşim..Ki zaten bütün olumsuzluklara  rağmen Yozgata Kartala gidenler bence takıma her şeye rağmen sahip çıktıklarını göstermiştir..Umarım zaman,yönetimin Kalpar konusundaki tutumunu haklı çıkarır biz sürekli eleştiren kendini bilmezler döt oluruz..Çünkü Samsunspor herşeyden önemlidir..

**KaR6**

biri özet geçsin bana son 5-6 mesajı :)

ali ihsan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Eylül 2010, 22:25:55
biri özet geçsin bana son 5-6 mesajı :)

Kalpar uçmasını bilmiyormuş  :D