Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

kerem55

maalesef hocam bu maçı sen kaybettin

Kaya

Konya,Karşıyaka,Karabük,Dardanel........ bu böyle gider ahh hoca ahh gerek şahsi çıkarların gerekse bariz taktiksel hataların bu ve bunlar gibi maçları kaybettirdi.

mehmet yılmaz

Hüseyin Kalpar'ın tecrübesine ve takıma katkısına birşey söylemek istemiyoruz. Ancak Giresun deplasmanında Oktay'ı oyundan çıkarıp, yerine Hakan Koçarslan'ı almak futbolun hangi mantığında vardır çözemedik. Son 3 maçta sıfır çekilmesinde aslan payı Kalpar'ındır.

erkutdem55

Dünya kupasında şiir gibi oynayan Yıldıray Baştürk'ün neden ikinci yarı çıkarıldığını hiç anlayamamıştım,Oktayın da neden çıkarıldığını hiç anlayamıyorum.Hüseyin Hoca sen gidersin ama biz ölene kadar burdayız,mukavelesi bitecek adamı takıma küstürme,seni kötü küstürürüz

Kaya

Sen bu işi hakikatten bilmiyorsun hüseyin....Takımda anlaşabildiğin bi Orhan var onunda durumu ortada takımı ligde bırak ve sen yoluna biz yolumuza....

celebi

şu oyuncı değişikliklerinide adam gibi yapsan olay bitti aslında ama nerdeeee

kerem55

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2010, 02:10:33
Hüseyin Kalpar'ın tecrübesine ve takıma katkısına birşey söylemek istemiyoruz. Ancak Giresun deplasmanında Oktay'ı oyundan çıkarıp, yerine Hakan Koçarslan'ı almak futbolun hangi mantığında vardır çözemedik. Son 3 maçta sıfır çekilmesinde aslan payı Kalpar'ındır.

samsunlugurbetci

oktay için denenlere harfiyen katılıyorum. savaşta hala ısrar etmesini anlamıyorum. takımın en kötü oyuncusu orhan hala ilk onbirde çıkıyor. okanda zaten umut yoktu genç kaleciyi alsaydın da en azından okana sövemeseydi bu kadar millet. belki maçı da alırdık.

teşekkürler kalpar, bize bu SEVİNCİ(3 HAFTADIR MAĞLUP OLMA) yaşattığın için

YaşarDoğu

Giresunspor un playoff sansının devam etmesine sevinen Hoca. Ben daha ne diyeyim , sinirlerim tepemde .. >:( >:( >:( >:( >:(

SametYılmaz55

oynat artık şu sezeri hüseyin hoca.inşallah kenan'a verdiğin o şansı sercan dönünce onada vermezsin hüseyin hoca

germencisse

olay bir Hüseyin Kalparla bitcek olsa çoktan biterdi..adam yoktan var etti bu takımı..en başta ruhsuzlu yendirdi..önce kendi içimizde işi halletti sonra lige döndü..adam daha ne yapsın..takımın bu yokluktaki en değerli şeyi hüseyin hoca..

mehmet yılmaz

Mart ayına yayılan kötü gidişatımız Altay karşısında da devam etti. Maçın hemen başlarında yediğimiz tuhaf gol sonrası berbat oynadığımız bir ilk yarı ve sonrasında oynar gibi gözüktüğümüz bir ikinci yarı. Ancak senaryo yine aynı, tipik Hüseyin Kalpar dönemi senaryosu yani. Nedir o? Geriye düştüğün hiçbir maçı çevirememe durumu.

Madem Kalpar bu duruma bir çözüm getiremeyecek, bilelim de ilk golü yersek yalandan işkence çekmeyelim, erkenden bitirsinler maçı...

erkutdem55

Sezer ilk yarı çok kötüydü,Abdulaziz değişikliği bence kötü değildi.Diğer yedeklerin durumu malum.Sezer'e göre hareketlilik sağladı.Orhan ile başlamasına bişey demicem o klasikleşti artık.Yedek kulübemiz çok çok çok zayıf.Hocanın oyunun gidişatını oyuncu değişikliği ile değiştirmesi çok zor.Savaş kötü diyoruz,giren Adem ondan daha beter.Devre arası santrafor seçiminde hata yapmış Kalpar hoca bence.Bugün Buca,Giresun maçlarındaki kadar bizi fıtık edecek hata yapmadı.Oktayı çıkarmadı mesela.

celebi

hoca bizi bu sene ligde tut. başka bir şey istemiyorum

Kodalak

Hoca belki'de hafta boyunca bizim sitemizde yazılan yorumları okumuş gibi geldi bana oyun dizilişi tamda bizim istediğimiz gibiydi (orhan hariç çünki orhan onun hemşerisi)oyundan çıkan oyuncular yerlerine alınanlar ben sadece ademe karşı idim çünki beğenmiyorum  onun futbolunu(güngörenden) ama yedek kulübesinde forvete alacağı bir o vardı onu aldı.

Antep maçı ne olur bilinmez ama Antep onun memleketi ...bugünlerde futbolda futbol harici herşey var ....özellikle bizim son dönemlerde izmir takımlarıyla yaptığımız-yapacağımız maçlar öncesi yapılan,çalınmayan,yanlış çalınan,yalan ofsaytlar,yalan kartlar hep izmir takımlarına hazırlık içindi.Antep maçınıda hemşerisiyle kazanır Hüseyin hoca.Olmaz olmaz demeyim Türkiye'de  futbol yok artık güç var,lobi var...

Hadi Hüseyin Hoca göster lobini....