Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Ant55 - 25 Şubat 2010, 20:03:04
55 kere maşallah hocam. Hep birlikte nice mutlu senelere...

celebi

CurvaSudSamsunspor

Doğum günün kutlu olsun hocam....

ŞAMPİYON YAP BİZİ CEHENNEMDE YAK BİZİ...

doðan

kerem55

İyi ki doğdun hocam nice sağlıklı,mutlu yıllara...

55erhan55

doğum günün kutlu olsun hocam nice sağlıklı ve mutlu yıllara...

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ant55 - 25 Şubat 2010, 20:03:04
55 kere maşallah hocam. Hep birlikte nice mutlu senelere...

cembaba

DUYGULANDIM
Böyle bir olayla ilk kez karşılaştığını söyleyen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, "Bu zamana kadar birçok kişi bana doğum günü düzenledi ama bir basın kuruluşu ilk kez böyle bir olay gerçekleştirdi. Çok duygulandım. HALK Gazetesi ailesine bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum. Samsun'un plakası 55 yaşına basmam ise büyük tesadüf. Samsunspor'da oynayan her futbolcu 55 numaralı formayı giymek hayalidir. Ben ise 55 zyaşımda Samsunspor'u çalıştırdığım için çok şanslıyım" diye konuştu. Selçuk KAYA

alıntı:HALK GAZETESİ

Mutlu Yıllar Hüseyin Kalpar !! 55.yaşında Bizleri Süper Lig'e çıkarman dileğiyle :)

fatih55ankara

iyi ki doğdun Hüseyin KALPAR

ŞAMPİYON YAP BİZİ 1 KİLO ANTEP BAKLAVASI BENDEN YE ANANIN AK SÜTÜ GİBİ HELAL OLSUN

lucarelli

İlk geldiğinde benim de ön yargılarım vardı ama takımı diriltti hoca. Oynan oyun, alınan sonuçlar ve ligin dibinden play-off hesapları yapar duruma gelmemiz inanılmaz. Helal olsun demek hepimizin boynunun borcu sanırım. Bu aşamadan sonra da alınabilecek mağlubiyetlerde de hocaya sahip çıkmamız gerekli.

Doğum günün kutlu olsun Hocam...

FaTiH_HaN

İyiki doğdun Hüseyin Hoca inşallah bir sonraki doğum gününde süper ligde oluruz.

King1965

bu sene superlıge cıkamasak da lgde kalsaktaa huseyın hocayı bırakmayalım.. huseyın hoca super lıgde bıle buyuk basarı kazandırır .. onu temellı olene kadar samsunda tutmak lazım..

Pergani 55

jean

nice yillara hocam ins uuzn sure birlikte calisiriz

Oflu

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 25 Şubat 2010, 18:39:56
Dogum günün kutlu olsun Hüseyin hocam, insAllah gelecek yaslarini da SAMSUNSPOR yuvasinda kutlamaya devam ederiz..