Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

MeL_55

orucreis

Galparı aradık ya inanamıyorum. Kafamıza sıkmamız lazım

samsun 55

Bb gaziantep ile anlaştığı haberleri var

sadece55

Desenize Antep Belediye de ligte kaldı...

bayfa55

Hoca Bugün bizde olsa üst üstü 4 maç alırdık. Hüseyin Hoca bu lig için çok önemli bir isim. Takımını zora sokacak açıklamalar yapıp saçma sapan cezalarda almaz. Tecrübelidir.

tactician

hüseyin hoca bizim ve alanya'nın dışında çok başarı olamadı bu ligde.
kimyası her takıma uymuyor, uymazda zaten. elindeki oyuncu yapısının ahlaki kalitesinin ne olduğu ile alakalı biraz başarısı bence.
Bizim takımdaki oyuncu grubu da bu manada büyük ölçüde uyar hocaya.
Lakin; "kör öldü badem gözlü oldu" durumu var biraz hüseyin kalpar ile alakalı bence.

yirmiuc

Hüseyin hocaya haksızlık yapmışız. Çok aradık kendisini.

ata55

Hüseyin Kalpar antep belediyeden istifa etmiş, %99 bize gelecek. Özleyenlere duyurulur ;D :D

ngonge

Bize yorgunum bahanesiyle gelmeyip Elazığ'a gitti. 5 maçta 3 mağlubiyet 2 beraberlik. Erkan Sözeri ile başarısızlık dileklerim sizinle.

cakir55

_SoN_

Alıntı yapılan: ngonge - 17 Aralık 2017, 20:34:41
Bize yorgunum bahanesiyle gelmeyip Elazığ'a gitti. 5 maçta 3 mağlubiyet 2 beraberlik. Erkan Sözeri ile başarısızlık dileklerim sizinle.

AYNEN BU SENENİN ENDEN UNUTULMAZLARI ARASINDADIR BU BENİM İÇİN.

Çok şey var unutmayacağımız.

muzaffer4

Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel, gözüm yok para pulda
Yalnız sanadır bu hasretim
Dön gel vaktimiz daraldı
zaten şu yalan dünyada
Gel inadı sevdiğim

AhmetDenizci

jean

Bizde kimyasi tuttu basarili isler yapti super lige ciktigimizda yollamasaydik kalirdik ligde

Tufan

Kalpar hocam sana dede dedik, huzurevine git dedik yeri geldi pankart açtık yeri geldi eski maratondan sana ve prensin Orhan'a güzel dileklerde bulunduk.  Hakkını yemişiz helal et fakirin tavuğu 1 1 yumurtlardı ama hedefe giderdi.